Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 12
тиблы не меняются....
рашке-ВОРОВКЕ все мало
Ушат Помоев - туркменский лирик _ 07.03.2011 20:33
Да, уж, нестыковок масса.
Ушат Помоев - туркменский лирик _ 07.03.2011 20:26
olobolo:
Таварісч Семененко ,благадарім за службу! Родіна вас ні забудіт!
---------
Посмертно!
myroslava0809 _ 05.02.2011 19:15
Kotia:
Дякую чесним російським журналістам - Ю.Латининій, А. Ілларіонову, П. Фельгенгауерові.

ГАНЬБА МОСКОВСЬКИМ АГРЕСОРАМ!!!

Гавньба їхнім посібникам-колаборантам (комісія Тальявіні) - творцям нового "мюнхена"
100%
olobolo _ 30.10.2010 01:12
Таварісч Семененко ,благадарім за службу! Родіна вас ні забудіт!
antiyanyk _ 26.10.2010 04:11
Ой, та Тальявини задивилась на той Казбек і подумала: "Да ну його нафіг! Нащо буду собі мозги калічити. Напишу просто, як всі про то верещать. А грузинам і так нормально буде - війни вже ж нема. Все буде гаразд."
Squeeze _ 25.10.2010 10:26
Хто би сумнiався в "справедливостi" москаля-агресора.
Semeneнko.A _ 22.10.2010 18:10
ГАНЬБА западенско фашистским выкидышам бандеровцев
Semeneнko.A _ 22.10.2010 18:08
ГРУЗИЯ при поддержке америки развязала войну и получила достойный ответ по зубам
слава России!
Анатолій Анатолійович _ 22.10.2010 17:09
Два роки минуло і кожен, хто хоче знати правду, має можливість оцінити дії керівництва агресивної "імперії зла". Так, вона залишилася завдяки спадковості Росією, гімна СССР, структури влади, нелюдської ідеології, панування класу комуно-совьєтської номенклатури та віковічної ролі "жандарму Європи". Тому така осторога з боку європейської комісії, бо той тваринний жах від імперії і сьогодні живий. Додає остраху ще й незнання і нерозуміння природи тої загадкової дикої і потужної нації, що зоветься "Russische Wonder". Драма полягає в тому, що маленька горда горна нація не побоялась чинити опір тій могутній дикій навалі, чим надала приклад цивілізованому світу, як протистояти "орді". Нам їх досвід також користен. Слава Україні!
мепистопель _ 21.10.2010 17:15
А какой цирк был с этими тысячами убитых осетин в Цхинвали...
Кричали, это, мол, геноцид! Мол, убита 1000, нет 1500, нет 2000 человек мирных жителей (вроде звучали пару раз и поболе цифры)!
Потом спрашивают их, а где, мол, эти тысячи убитых?
Их похоронили во дворах, отвечают расияни.
Ага...
Если-бы это было так, то их-бы давно эксгумировали и судили-бы президента Грузии по полной программе. Не упустили-бы шанс расияни.
Всё ложь.
Kotia _ 21.10.2010 14:09
Дякую чесним російським журналістам - Ю.Латининій, А. Ілларіонову, П. Фельгенгауерові.

ГАНЬБА МОСКОВСЬКИМ АГРЕСОРАМ!!!

Гавньба їхнім посібникам-колаборантам (комісія Тальявіні) - творцям нового "мюнхена"



Що встиг Скоропадський?

13.12.2018 _ Юрій Терещенко