Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 248
Shiver2005 _ 13.11.2010 20:28
Хархама:
Ви ж за столом у туалет не ходите, то і тут розмовляйте українською мовою, будьте нормальною людиною.
Хархама _ 13.11.2010 18:17
Іванько:

Нехай ці недорозвинені говорять на державній, а як не подобається - Raus на расійські сайти.
:))) Осталась привычка к немецким командам или это передается уже на генном уровне?
voto _ 13.11.2010 13:27
Іванько _ 12.11.2010 12:44
"Розумнику", однак поясни оце:

Ти все-таки порахуй скільки років тому був Данило Галицький, скільки він був на цій землі, що він залишив після себе на цій землі та порівняй його "здобутки" із тим, що залишилося на цій землі після поляків.
А ще почитай Нестора літописця про те, хто "пішов на ляхів і забрав їхні огороди".
Це до-речі якраз про ті землі.

Вивчи також різницю між поняттями "втримувати" та "жити".
А ваші епітети від злості через відсутність аргументів та браку елементарної толерантності.
Не доведи господи, щоб отакі дійшли до влади.
Хархама _ 12.11.2010 14:13
Іванько:
voto:
мiсцевий:
Нагадаю, що більше 600 років це була своя земля поляків.
----------------
Брехня, дебіле. Галичину поляки окупували з 1349 р. і втримували до 1772 р. Знову окупували в 1919 р.
А земля була завжди українською, розумієш - У К Р А Ї Н С Ь К О Ю
Мне кажется, у Вас территориальные претензии к Польше. Или Румынии к Украине?
Іванько _ 12.11.2010 12:44
voto:
мiсцевий:
Нагадаю, що більше 600 років це була своя земля поляків.
----------------
Брехня, дебіле. Галичину поляки окупували з 1349 р. і втримували до 1772 р. Знову окупували в 1919 р.
А земля була завжди українською, розумієш - У К Р А Ї Н С Ь К О Ю
Іванько _ 12.11.2010 12:34
У більшості коментарів присутня одна важлива методологічна помилка. Йдучи за расійською пропагандою, автори мимоволі говорять про савєтсько-німецьку війну. Насправді ж це була війна расійсько-німецька. Тобто для українців, на той час бездержавної нації, це була війна одних окупантів (з 1919 року), з другими (з 1941 року). Укранці, які були на службі у райху, воювали з українцями, які були на службі у расійської імперії. Сотні тисячі українців склали свою голови за імперські інтереси ПаРаші під час її нападу на Фінляндію, на різні Галгін-голи, в Афганістані.-------
До слова, українці, чого Ви коментуєте расійськомовні пости. Нехай ці недорозвинені говорять на державній, а як не подобається - Raus на расійські сайти.
lemberg 60 _ 12.11.2010 12:25
Matthew:
"А в мене дивізійники викликають повагу: воювали на фронті у формі зі зброєю в руках на своїй землі за свою землю... Жив би я в той час, то служити в дивізію пішов би."

Я не сомневаюсь, пошли бы. Там кормили хорошо и форма красивая была от Hugo Boss. И руны элегантные в петлице. И идеи схожи с ОУНовскими. Всё правильно, в том строю Ваше место.
+++
Після відступу савєтів з тюрем Львова на світ Божий винесли 5 тис. тіл жертв-НКВД, конкурс добровольців в дивізію був більшим ніж сьогодні в університет. А взагалі мені потрібно буде в Word зробити заготовочку, тіпа:"Ублюдки, Вас в 39 році на Західну Україну ніхто не кликав" ну і час від часу її втикати, бо внуки НКВДистів вже задовбали, бо їм хоч кіл на голові чеши.
Matthew _ 12.11.2010 10:54
Пане, Ви мабуть відвідували Аушвіц, тож маєте змогу розповісти яка кількість охоронців - німців там була задіяна?


Не понял, это Вы к чему?
kaxas _ 12.11.2010 10:49
Matthew _ 12.11.2010 10:27
[...Лагерь смерти (Освенцим) - это там, где людей планомерно уничтожали...]

Пане, Ви мабуть відвідували Аушвіц, тож маєте змогу розповісти яка кількість охоронців - німців там була задіяна?
Matthew _ 12.11.2010 10:27
"А как бы Вы назвали Бутугычаг?"

Лагерь Бутугычаг, при всей кошмарности, явление нетипичное.
Также как Катынь - не совсем обычный для СССР способ обращения с военнопленными.
Трудовой лагерь (Маутхаузен) - это там, где люди гибли из-за невыносимых условий.
Лагерь смерти (Освенцим) - это там, где людей планомерно уничтожали.
Бутычаг занимает промежуточное положение.
Matthew _ 12.11.2010 10:07
"А в мене дивізійники викликають повагу: воювали на фронті у формі зі зброєю в руках на своїй землі за свою землю... Жив би я в той час, то служити в дивізію пішов би."

Я не сомневаюсь, пошли бы. Там кормили хорошо и форма красивая была от Hugo Boss. И руны элегантные в петлице. И идеи схожи с ОУНовскими. Всё правильно, в том строю Ваше место.
Павлунчик _ 12.11.2010 10:01
Отличный материал! Спасибо, что разместили.
Shiver2005 _ 12.11.2010 09:50
Буркін, ви дурень, вам цього мало?
Burkun _ 12.11.2010 07:40
до Павла СОЛОДЬКА.

Ви запропонували мені написати колонку для "Історичної правди". я не буду цього робити, оскільки Ви прямо ігноруєте мої звернення і не відповідаєте по суті та продовжуєте популяризувати свою протизаконну грабіжницьку практику. ще раз наполягаю: припиніть! зніміть цей матеріал. не соромте видання.
lemberg 60 _ 12.11.2010 07:09
voto:
мiсцевий:
Чоловіче!
Ти все-таки порахуй скільки років тому був Данило Галицький, скільки він був на цій землі, що він залишив після себе на цій землі та порівняй його здобутки із тим, що залишилося на цій землі після поляків.
А ще почитай Нестора літописця про те, хто "пішов на ляхів і забрав їхні огороди".
Це до-речі якраз про ті землі.
+++
Які проблеми? Повертаємо землі полякам? Компенсацію платити будемо?
lemberg 60 _ 12.11.2010 07:05
Cjnybr:
Ой, гарні справи! То дівізія "Галичина" воювала за незалежну Україну?! Тоді пам"ятника Гітлеру і Гебєльсу негайно до Львова!! Рядом з Бандерою! Тільки трохи нижче.....
++++
Таки воювала, а пам*ятник Гітлеру у Львові з*явиться не раніше ніж у Москві (Гт та СТ деякий час клялися один одному у вічній дружбі)
voto _ 11.11.2010 23:13
olexa_k:
У радянському керівництві основу складали українці за походженням.
voto _ 11.11.2010 23:11
мiсцевий:
Чоловіче!
Ти все-таки порахуй скільки років тому був Данило Галицький, скільки він був на цій землі, що він залишив після себе на цій землі та порівняй його здобутки із тим, що залишилося на цій землі після поляків.
А ще почитай Нестора літописця про те, хто "пішов на ляхів і забрав їхні огороди".
Це до-речі якраз про ті землі.
voto _ 11.11.2010 23:03
Maugli_:
Злізь із дерева і звернися до польського Інституту пам'яті народової.
Shiver2005 _ 11.11.2010 21:42
На закон слід зважати тоді, коли є злочин, злочину для людей тут нема.