Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 248
kvandr _ 16.11.2010 22:35
А коли ставитиме на одну дошку "Свободу" з російським націоналістами, то пам'ятайте: поки тягнибоки лише триндять щось про "жидів", російські націоналісти з Донбасу в травні у ВРУ просто перед телекамерами БИЛИ фейсом об тейбл українського націонал-демократа Олеся Донія - аж до струсу мозку. А перед тим в Одесі рос. націоналісти під лейбом "антифа" ВБИЛИ українця Максима Чайку - і на своє виправдання сказали. що він був українським фашистом. Зараз ні про побиття, ні про вбивство вже ніхто не згадує. Згадують лише про димові шашки та про "ксенофобський" триндьож Тягнибока. Зважте на своїх терезах одне і друге - і не верзіть легковажних дурниць.
kvandr _ 16.11.2010 22:26
Пане Солодько! Бійці "Галичини" Вашого виправдання не потребують (виправдання від онука вояка сталінської армади, за якою йшли зачистки від "Смєршу" та НКВД). І з вашої ментальності "совок" не вийде ніколи, хоч би й у 10-му поколінні - через вашу східняцьку пиху за перемоги "армії-визволительниці". А коли ставитиме на одну дошку вашу армію з УПА чи "Галичиною", пам'ятайте: вони билися за Україну, а ваші - "за Родіну, за Сталіна!"
lemberg 60 _ 16.11.2010 20:03
На Волыни и в Полесье УПА взяла под свой контроль самооборону украинских сёл от вражеских нападений, из-за чего несла значительные потери. Иногда партизанские акции отрядов УПА приобретали классический фронтовой характер. Так, в бою 7-9 сентября 1943 года под с. Радовичами Волынской области наступающим нацистским силам противостояло три куреня УПА. С обеих сторон применялась артиллерия. Среди характерных для партизанской войны засад найиболее удачной была акция на Ковельщине, проведённая в мае 1943 г. сотней Тихона Зинчука (Кубик), в которой погиб шеф СА Германии генерал Виктор Лютце.
++++
Шукайте. Цікавтесь і будете знати.
zaruss _ 16.11.2010 11:21
Що ж нового в тому, що Галичина воювала з совэтами! Дніпро впадає в Чорне море. А от де так звані героїчни вчинки галицаїв в боротьбі з німецькими окупантами? Роскажіть, якщо ваша ласка. як галичани гатили фашистів.
зеро _ 15.11.2010 22:10
Ну не знає ХаряХама українську мову і це його право,якщо він не громадянин України,я теж не знаю багато іноземних мов,нічого страшного в цьому не бачу. ЄДИНЕ-ПРОСТО НЕ ЛІЗУ ЗІ СВОЇМ СТАТУТОМ В ЧУЖИЙ МОНАСТИР,ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ ДЕЯКІ НЕДОЛУГІ РОССІЯНИ, НАМАГАЮЧИСЬ ПРИНЕСТИ СЮДИ СВОЮ ПРАВДУ.
зеро _ 15.11.2010 22:04
Прочитав з задоволенням, цікаво написано,відчувається,що у автора є ТАЛАНТ.
shmandyfer _ 15.11.2010 02:22
Павло Солодько:
shmandyfer:

Я внук людини, яка визволила Європу. Чим пишаюся. Мій дід після війни став учителем, і користувався заслуженою повагою людей. Я писав про нього і бабусю на УП - http://www.pravda.com.ua/columns/2010/05/8/5018661/

Мені значно зрозумілішими є УПА, а не "Галичина", однак і останніх можна зрозуміти, якщо захотіти. Але цей текст - не про те, хто більший патріот.
___
Я перепрошую за некоректність щодо Вашого конкретно діда.
Видно він дійсно був порядною людиною раз такого внука виховав.
Якщо Ви уважно прочитаєте,то побачите,що я проте й писав,що
Галичина і УПА--дві великі різниці.
Єдине питання,яке залишається--невже Ви щиро вірите,що
ЧА визволяла Європу?Чи може все таки відвойовувала в німців
під свою окупацію?
Не потрібно девальвувати поняття "визволення".
Павло Солодько _ 14.11.2010 23:57
shmandyfer:

Я внук людини, яка визволила Європу. Чим пишаюся. Мій дід після війни став учителем, і користувався заслуженою повагою людей. Я писав про нього і бабусю на УП - http://www.pravda.com.ua/columns/2010/05/8/5018661/

Мені значно зрозумілішими є УПА, а не "Галичина", однак і останніх можна зрозуміти, якщо захотіти. Але цей текст - не про те, хто більший патріот.
Хархама _ 14.11.2010 11:58
Shiver2005:
Хархама:
Ви ж за столом у туалет не ходите, то і тут розмовляйте українською мовою, будьте нормальною людиною.
Уважаемый, не пишите мне по-украински, я все равно не понимаю.
shmandyfer _ 14.11.2010 09:05
Солодькові:
При тому,що українці Вермахту і Червоної Армії були колаборантами двох
ворожих для України держав,між ними є одна суттєва різниця.
Дивізійники були всі як один свідомим країнцями і йшли у Вермахт або
по неволі,або з метою сформувати реальні українські підрозділи для
майбутньої боротьби за Незалежну Україну.Вони мали перед собою
живий приклад Січових Стрільців,які сформувавшись під егідою
Австрії при першій же нагоді стали основою армії ЗУНР.
А українці-червоноармійці були на 90% зазомбованим сталінською
пропагандою людською масою,яка старалась забути про своє
українство,щоб не мати зайвих клопотів.Де реально проявилось
їх українськість?Вони ж бо на відміну від дивізійників стали переможцями!
Може перешкодили подальшим репресіям,чи голоду на Україні?
Тому то ваше захоплення "генієм" Рибалка сродні "захопленню"
скінів "генієм" Гудеріана.Тільки вони ж бо відморозки ,а ви тоді хто--
внук зазомбованого красноармєйца,який по інерції славить катів землі своєї?
shmandyfer _ 14.11.2010 08:49
Stas-Skuns:
Shiver2005:
Ви ж за столом у туалет не ходите, то і тут розмовляйте українською мовою, будьте нормальною людиною.
------------------------------------
Значит все те, кто не говорит на украинском не нормальные?
Это какими такими критериями вы руководствуетесь, озвучивая свои умозаключения?
Что собственно говоря вы из себя представляете, что набираетесь смелости с высока обращаться к своему собеседнику с подобными наставлениями?
По какому такому праву вы запрещаете собеседнику общаться на родном языке, языке Достоевского, Толстого, Пушкина, Есенина, Ахматовой, Булгакова и многих других выдающихся писателей и поэтов?
Или по вашему они "в туалет за столом ходили", создавая свои произведения?
И вообще! Может вам бы стоило стать нормальным человеком, а не поносить людей на восточно-польском галицко-сельском наречии.
___

Перекладаю спотвореною церковнослов"янською: ПОДЬ НАХ,нацист болотный
Stas-Skuns _ 14.11.2010 00:53
Shiver2005:
Ви ж за столом у туалет не ходите, то і тут розмовляйте українською мовою, будьте нормальною людиною.
------------------------------------
Значит все те, кто не говорит на украинском не нормальные?
Это какими такими критериями вы руководствуетесь, озвучивая свои умозаключения?
Что собственно говоря вы из себя представляете, что набираетесь смелости с высока обращаться к своему собеседнику с подобными наставлениями?
По какому такому праву вы запрещаете собеседнику общаться на родном языке, языке Достоевского, Толстого, Пушкина, Есенина, Ахматовой, Булгакова и многих других выдающихся писателей и поэтов?
Или по вашему они "в туалет за столом ходили", создавая свои произведения?
И вообще! Может вам бы стоило стать нормальным человеком, а не поносить людей на восточно-польском галицко-сельском наречии.
voto _ 13.11.2010 23:47
_Bergen:
Принцип, незалежно від того хто кому зробив кривду, повинен бути один:
кривду потрібно визнати, осудити та вибачитися.
Так, наприклад, зробила Росія за Катинь( хоч це було при СРСР).
Є взаємні претензії: їх потрібно толерантно вирішувати, а не ставати у позу - а от ви нам, а ми за це вам ....
_Bergen _ 13.11.2010 22:19
Згоден що в Західній Європі не принято хвилитись національними дивізіями СС. Хоча в прибалтиці дивізійникам віддають пошану. Щодо 14 Гренадерської Дивізії СС "Галичина" то її звичайно можна підтягнути під європейські мірки особливо польські і вважати "збродняжами". Але це супуречить правді. 14 СС Дивізія зброї була військовим формуванням тому в Нюрберзі військові формування вермахту ніхто не осудив. Хоча звичайно як переможчі могли би і осудити. Горе переможеним!
Мені особисто здається що справа ставлення до дивізії є справою ЕМОЦІЙ не а Ісиоричної ПРАВДИ. Так поляки "довели" що 14 СС дивізія це "зле", але погані тому що далі є серед старшого населення погане ставлення до українців а підтасувати факти не проблема. Думаю що за 20-30 років дивізійноки СС будуть зображувані зовсім в інший спосіб 0 просто як солдати-патріоти.
Теперішні сини совка мають вбито в голови що українець це погано. Тому все що українське виклика\ в них внутрішній спротив. Це наслідок виховання в совку.