Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 248
Maugli_ _ 11.11.2010 15:48
Matthew:
"...але людству доведеться доведеться згуртуватися і провести лікування цієї ракової пухлини - московії"
Вы забыли гаркнуть "Слава Украине" и элегантно вздёрнуть правой рукой....
Українське вітання погано пасує до більшовицьких - чи нацистських, без різниці, - смиканій руками.

А стосовно порівняння - воно належить не мені. Ось, прошу.

http://ideo.ru/cancerocracy.html
kamalazy _ 11.11.2010 15:45
Мирослав Бернацький: "Мама і батько розповідали завжди нам про цю трагедію, і що їм вдалося втекти ще зовсім малими. Мама пам’ятає, що окрім німців у цій акції брали участь українці з сусіднього села Жарків".
Українці разом із німцaми ?!?! Українці із дивізії Ваффен СС “Галичина” під командуванням німецьких командирів - офіцерів
разом із українськими націоналістами із УПA. Важко повірити, але це саме так. Будь ласка, попросіть факти прокурорa Викторa Швецa.
kamalazy _ 11.11.2010 15:45
Інститут національної пам’яті Польщі стверджує, що різанину села Гута Пеняцька вчинили понад півтисячі вояків дивізії Ваффен СС “Галичина” разом із місцевими українцями із УПA. Хто не вірить - зверніться в прокурорy Викторy Швецy из Інститутy Національної пам’яті Польщі, Отделения Комиссии по Преследованию за Преступления против польского народа в Кракове. Він має документі.
Павло Солодько - "Журналіст", "краєзнавець", "редактор" - не знає власної історії?
Поляки загинули від рук українських націоналістів під командуванням німецьких офіцерів. Інститут Національної пам’яті Польщі працює дуже проти фальшування історії.
Мирослав Бернацький із Вроцлава - його рідні мешкали у селі Гута Пеняцька з давніх-давен. Мамі вдалося вижити у цій трагедії, але дідусь і бабуся пана Бернацького загинули, як і батьки його тата.
Maugli_ _ 11.11.2010 15:44
Matthew:
Ну, товариш Сталін теж тости за Гітлера підіймав. Але я просив приклад з літератури.

Сталин за Гитлера пил при других обстоятельствах.
З цього місця - детальніше, будь ласка. При яких саме?

Matthew:
Есть также могила на одном из кладбищ Москвы - французы похоронены с почестями.
Тобто, навіть російські дикуни не наважились не дозволити поховати загиблих.

Але я просив приклад з літератури. (c)

Досі не знайшли? Отож бо.
Matthew _ 11.11.2010 15:44
Maugli_

"...але людству доведеться доведеться згуртуватися і провести лікування цієї ракової пухлини - московії"

Вы забыли гаркнуть "Слава Украине" и элегантно вздёрнуть правой рукой....
Matthew _ 11.11.2010 15:40
УНР була визнана іншими державами незалежна УКРАЇНСЬКА держава.

Это ерунда. После распада Австро-Венгрии и революциив Германии УНР признавали , в основном государства, которым самим без году неделя - Польша, Чехословакия и т.д. Как правило,
в обмен на территориальные уступки.

Антанта УНР не признавала. Таким образом, говорить о международном признании УНР
можно с таким же успехом, как и признании Абхазии.
Хархама _ 11.11.2010 15:37
MEMENTO_R:
Matthew:
Пояснюю для тугодумів. УНР була визнана іншими державами незалежна УКРАЇНСЬКА держава. А потім вона була ОКУПОВАНА Росією. ВСІ хто носив форму РККА, працював на Радянську владу - КОЛАБОРАЦІОНІСТИ. Дивізійники не були КОЛАБОРАЦІОНІСТАМИ, бо вони воювали в складі військ Німеччини НЕ ПРОТИ СВОЄЇ РІДНОЇ держави, а проти іншого окупанта.
Тому я і говорю, поки у нас стоят пам"ятники справжнім окупантам і колабораціоністам, то щось там говорити проти "Галичини" взагалі верх ЦИНІЗМА І НАХАБСТВА!
Если уж говорить об УНР, то какое отношение к ней имеет Галиция? В Галиции была создана ЗУНР, которую Петлюра после кратковременной злукы уступил полякам по Варшавскому договору.
Matthew _ 11.11.2010 15:36
Ну, товариш Сталін теж тости за Гітлера підіймав. Але я просив приклад з літератури.

Сталин за Гитлера пил при других обстоятельствах.

А Пётр проявил уважение к поверженному врагу.
Один из знаков такого уважения - памятник французам на Бородинском поле.
Есть также могила на одном из кладбищ Москвы - французы похоронены с почестями.

Это информация для русофобов-невежд, восхваляющих СС-овцев и полагающих, что великодушие
к побежденным русским не свойственно.
MEMENTO_R _ 11.11.2010 15:33
Matthew:
Пояснюю для тугодумів. УНР була визнана іншими державами незалежна УКРАЇНСЬКА держава. А потім вона була ОКУПОВАНА Росією. ВСІ хто носив форму РККА, працював на Радянську владу - КОЛАБОРАЦІОНІСТИ. Дивізійники не були КОЛАБОРАЦІОНІСТАМИ, бо вони воювали в складі військ Німеччини НЕ ПРОТИ СВОЄЇ РІДНОЇ держави, а проти іншого окупанта.
Тому я і говорю, поки у нас стоят пам"ятники справжнім окупантам і колабораціоністам, то щось там говорити проти "Галичини" взагалі верх ЦИНІЗМА І НАХАБСТВА!
Павло Солодько _ 11.11.2010 15:30
Kotia:

Здається, у Андрія був такий лист. Як і в більшості моїх знайомих, хто цікавиться пошуками. Вони зареєтровані якимись помічниками, позаштатними дослідниками тощо.
Maugli_ _ 11.11.2010 15:28
zevs2010:
а до кацапів не може дійти вони ніяк не можуть зрозуміти
Бо надто впевнені у своїй безкарності. Ну то нічого... Хусейн теж був певний... і Мілошевич. Усе до часу. Носив вовк, понесуть і вовка. Рано чи пізно, але людству доведеться доведеться згуртуватися і провести лікування цієї ракової пухлини - московії. Тоді зрозуміють.
Хархама _ 11.11.2010 15:26
Matthew:
У нас інші реалії...

Вот то-то и оно!

То, что в Европе - абсолютное табу, во Львове - гордость.
Просто это часть из того немного, чем Галиция отметилась в истории Европы в целом и Украины вчастности. Другого-то больше особо ничего и нет, а авторитет юберукраинцев чем-то аргументировать надо. Странам Европы в этом отношении проще.
Maugli_ _ 11.11.2010 15:23
wolchara:
Лучше расскажи, сколько украинцев УПАвцы вырезали....
это потому что слишком добрый был тов. Сталин... оставил фашистских прихвостней живыми...
Ну от так би і раніше. А то - "скока украінцєв...". Мені так подобається, коли російські нацикі намагаються корчити з себе "гуманістів".
Maugli_ _ 11.11.2010 15:14
Matthew:
"Повага до військового супротивника є чимось абсолютно незбагненним для московських мізків."

А Пётр I с его тостом за "учителей-шведов"?
Ну, товариш Сталін теж тости за Гітлера підіймав. Але я просив приклад з літератури.

Matthew:
Впрочем, судя по ссылке, ясно кто у Вас вызывает симпатию...
Авжеж. А для особливо обдарованих, кому може бути таки незрозуміло, я поясню. Симпатію в мене викликають люди, які боронили свою землю і свій народ. А от агресори та нападники жодної симпатії не викликають - абсолютно незалежно від того, яку емблему - свастику чи зірку - носили ці покидьки.
Matthew _ 11.11.2010 15:11
У нас інші реалії...

Вот то-то и оно!

То, что в Европе - абсолютное табу, во Львове - гордость.
wolchara _ 11.11.2010 15:11
MEMENTO_R:
Matthew:
Скажите мне сколько провесит в Париже плакат, прославляющий дивизию СС «Шарлемань"?
Разве на Гран-пляс в Брюсселе продаются маечки с символикой дивизии СС «Лангемарк"?
Или может быть там продаются альбомчики про дивизию СС «Валлония"?
ПРОВЕСИТ це від слова "вес"? Да ти таваріщ хоч у школу ходив? Дурні питання не потребують відповідіQUOTE]
Прекрасный излюбленный ход укропатриотов.... Достаточно обозвать вопрос оппонента дурным --- и можно на него не отвечать... Вот ведь укро-убожество-то...
wolchara _ 11.11.2010 15:08
zevs2010:
wolchara:
От дивіться до німців дійшло їх забомболи і покарали а до кацапів не може дійти вони ніяк не можуть зрозуміти . що людина може не належати до сов або рос. патріотів і при цьому не бути членом соц.-нац партії. Взагалі не можуть зрозуміти як це можна було на воювати за рад союз. правильно це ж така гарна держава була , чи не правда і конституція сама гуманна в світі... нє понятно товаріщам все злістю закіпають....
Так и весь мир не может понять, почему это укропатриоты воевали на стороне Гитлера, а не США-СССР-Англии-Франции....
MEMENTO_R _ 11.11.2010 15:07
Matthew:
Скажите мне сколько провесит в Париже плакат, прославляющий дивизию СС «Шарлемань"?
Разве на Гран-пляс в Брюсселе продаются маечки с символикой дивизии СС «Лангемарк"?
Или может быть там продаются альбомчики про дивизию СС «Валлония"?
ПРОВЕСИТ це від слова "вес"? Да ти таваріщ хоч у школу ходив? Дурні питання не потребують відповіді.... У нас же стоять пам"ятники окупантам Леніну і Сталіну. І з окупаційними радянськими прапорами дозволяють ходити по Хрещатику. З окупаційними триколорами дозволяють ходити в Одесі і Криму. Тому питання не доречне. У нас інші реалії...
MEMENTO_R _ 11.11.2010 15:02
http://lib.galiciadivision.com/lysiak/
Matthew _ 11.11.2010 14:59
Скажите мне сколько провесит в Париже плакат, прославляющий дивизию СС «Шарлемань"?
Разве на Гран-пляс в Брюсселе продаются маечки с символикой дивизии СС «Лангемарк"?
Или может быть там продаются альбомчики про дивизию СС «Валлония"?