Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 248
olexa_k _ 11.11.2010 16:54
Matthew:
Домовився, щоб посидіти у концтаборі ЗаксенХаузен? Чи домовився з поляками, гордо прийнявши смертний вирок за убивство Перацького?
olexa_k _ 11.11.2010 16:53
Matthew:
Не треба українців примазувати до більшовиків. Ви прекрасно знаєте, що українців було лише кілька відсотків у більшовицькій партії у 1917-1920 роках, ви прекрасно знаєте, що війська, які знищили УНР формувались у Росії і лише потім до них приєдналися деякі українські формування.
Matthew _ 11.11.2010 16:51
ПрагматізЬм.

Хороший прагаматизм. У Бандеры, по-моему немцы братьев убили. Многих соратников тоже.
Миллионы украинцев в земле сырой лежат (конец 1944 года). А Бандера договорился.
Прагматизм проявил. Наверное, кормили хорошо.

Героям Слава!
Коzак _ 11.11.2010 16:51
Maugli_:
voto:
Так що у Гуті Пеняцькій, котра вочевидь не була опорою партизан чи диверсантів, інший почерк помсти.

Сів в лужу voto, цікаво що ще він буде далі гавкати і хто йому повірить?
MEMENTO_R _ 11.11.2010 16:48
Хархама:
Получается, что Ваффен СС, все-таки остается единственным предметом великодержавной гордости.
Галичанин був ректором Болонського університету, коли в Московії ще й церковно-приходських шкіл не було :о)
Matthew _ 11.11.2010 16:48
Мне кажется, что когда со мной спорят, меня принимают за какого-то другого человека.

Когда я говорю, что чествовать СС-овцев - мерзко, нигде в нормальной Европе этого нет,
меня попрекают Сталиным и заградотрядами.

Дык я разве спорю? Но разве от большевизма русских полегло меньше?

Разве не топили кронштадских моряков подо льдом, не травили газами Табовщину, не морили голодом Поволжье? И разве не причастны к этому товарищи Крыленко, Дыбенко и Антонов-Овсиенко? Но никто украинский народ в этом не обвиняет!
Maugli_ _ 11.11.2010 16:46
Matthew:
Вот другое дело, что роман этот 22.06.1941 закончился,
Заслуги Сталіна в тому немає.

Matthew:
Почему его отпустили?
ПрагматізЬм. Вам, як російському шовіністу, це має бути цілком зрозумілим. :) Після того, як в Україні змінився окупант - замість корічневої чусми прийшла червона холера - німцям було вигідно, щоб Сталін мав на одного супротивника більше. Real politic... :)
MEMENTO_R _ 11.11.2010 16:38
Matthew:
1. СССР возник после того, как была "оккупирована" Украина.
.... А СССР, в конце концов, был признан и даже ненадолго вошёл в Лигу наций..
Як ви правильно сказали, коли УНР ВЖЕ БУЛА визнана незалежною державою СССР ще взагалі не було.
А "маріонєточний рєжим" - це т.з. Данєцка-Крівіріжская рєспубліка!
Shiver2005 _ 11.11.2010 16:38
Цікаво і розумно написано. Вражає лиш занедбаність територій.
Matthew _ 11.11.2010 16:37
Авжеж, зрозуміло. Класичне "нашіх бьют". :) Прикладів, що заперечили б сказане, у Вас немає, але правда очі коле. Ну, буває.

Если примера с памятником французам Вам не достаточно - я не знаю, как Вам помочь.

А про роман Сталина и Гитлера я чётко высказался - я назвал его преступным - см. ниже.

Вот другое дело, что роман этот 22.06.1941 закончился, а вот у любимого Вами Бандеры
любовь с Гитлером была до-о-олгой. Почему его отпустили? Где он был с осени 1944 по весну 1945? На каие деньги, по каким документам жил?
Хархама _ 11.11.2010 16:37
ja zi lvova:
Белые хорваты это тоже галицийци? Татар остановил чешский король Вячеслав. Король Данило был таким же данником орды, как и русские князья, львовский университет создан указом польского короля из иезуитского коллегиума. Продолжать можно до бесконечности. Даже ОУН изначально была создана в Германии. Получается, что Ваффен СС, все-таки остается единственным предметом великодержавной гордости.
Maugli_ _ 11.11.2010 16:36
MEMENTO_R:
Нюрнберг до "Галичини" НІЯКИХ претензій не мав,
Так. І комісія Дешена теж.

комісія Дешена прийняла декілька окремих рішень стосовно Дивізії Галичина:
===
«56. Дивізію «Галичина» (14. Waffengrenadier Division der SS (Gal. Nr.1)) не слід засуджувати як групу.

(Надзвичайно важливе твердження. Див. "Руйнуємо міфи. Нюрнберг-1946" http://www.istpravda.com.ua/articles/2010/11/5/2083/ )

57. Члени дивізії «Галичина» були в індивідуальному порядку перевірені перед допуском до Канади.

58. Обвинувачення у воєнних злочинах членів дивізії «Галичина» ніколи не були доведені, ні в 1950 р., коли їх першу групу при іміграції в Канаду було затримано (на вимогу ряду організацій), ні в 1984 р., коли ці звинувачення були поновлені перед Комісією.
===
kaxas _ 11.11.2010 16:35
ja zi lvova _ 11.11.2010 16:19
[...почитайте загальнодоступний підручник з історії (України , Європи , чи навіть Росії)....
....Хто зупинив хід татаромонголів в Європу? (хоса про це мабуть сучасні русскіє нащадки татаро-монголів бажають не згадувати....]

Цікаво, а як Ви ставитесь до написаного Г.М. Герасимовим "Реальная история России и цивилизации"-http://www.theorhistory.narod.ru/Realhistory.htm?

Запитував Matthew _ , але вын выдмовчуэться.
doktorpilulkin _ 11.11.2010 16:35
голову не морочьте своим ссср-ом, на западе ссср был признан де-факто, а не де-юре, а что до украины это банд-образование - ссср, украина вообще никогда не признавала.
olexa_k _ 11.11.2010 16:35
Matthew:
Вам легітимність важливіша від справедливості, суті.
Вам важливіше, щоб радянські українці покірно вмирали за окупантів під дулам загороджувальних загонів, аніж щоб вони виборювали свою долю.
Так СРСР не було під час окупації УНР, було інше російське державне формування, але суті це не змінює.
MEMENTO_R _ 11.11.2010 16:30
voto:
І друге суттєве зауваження, що відповідно до Нюрнбергського трибуналу, усі добровольці СС, незалежно від ознак їх формування, визнаються злочинцями.
ТА ну. Так і написано українською по білому?.. Хватить пургу нести. Нюрнберг до "Галичини" НІЯКИХ претензій не мав, хоч це СССР дуже і хотів.
Matthew _ 11.11.2010 16:28
По-друге СРСР стосовно України це окупант

Это полная ерунда.

1. СССР возник после того, как была "оккупирована" Украина.
2. В России произошла революция (или переворот).УНР тогда была частью России. После кровавой гражданской войны, в которой основными враждующими силами были большевики и Белое движение, первые закрепились у власти и постепенно стали легализовываться (Раппальская конференция и т.д.). УНР, Гетманат и прочие марионеточные режимы имели явно перефирийный
характер. Мир их не признал. А СССР, в конце концов, был признан и даже ненадолго вошёл в Лигу наций.

Вывод - легитимного характера у украинских гос. образований не было. Территорию они не контролировали. Ни о какой оккупации иным государством речь не идёт.
Maugli_ _ 11.11.2010 16:25
Matthew:
Поэтому фразу "Повага до військового супротивника є чимось абсолютно незбагненним для московських мізків. " считаю не только мерзкой, но и крайне невежественной.
Авжеж, зрозуміло. Класичне "нашіх бьют". :) Прикладів, що заперечили б сказане, у Вас немає, але правда очі коле. Ну, буває.
MEMENTO_R _ 11.11.2010 16:25
Matthew:
Ну основная заслуга, наверное, в том, что Вы пишите по-украински, у Вас, какое-то образование,
работа и т.д.
При любимых Вами наци Вы с лучшем случае были бы скотником, который может немного объясняться с хозяевами по-немецки.
А в худшем вообще бы Вас не было.
:о) :о) :о)
З чого б це мої "любімі наці"?
Друге, жив би СССР на 20 років більше, а я б був на 20 років молодшим, то може б українською і не писав би.... Все до того йшло.
"С хозяєвамі" :о) у нас УПА було. Хозяєва у рабів, вільна людина візьме в руки зброю!
Maugli_ _ 11.11.2010 16:23
Matthew:
А про краткосрочный роман Сталина и Гитлера я уже высказался.
(терпляче) Цитатку не наведете? Чи ніяк не йде, у горлі застріває?... :)))



У пошуках "Вояка". Як родина сотника УПА віднайшла його історію

10.04.2017 _ Андрій Гудзоватий, Леся Сілецька