Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 248
MEMENTO_R _ 11.11.2010 17:09
Matthew:
Мог бы выбрать судьбу Тельмана, если он такой герой. Мог досидеть жо конца, как Шушниг.
Много чего мог. Но выбор сделал иной.
Ага, куплю квиток і назло кондуктору піду пішки!
Сидів він не з принципу, а тому, що посадили. Вирішили випустити то що треба було проситися ще посидіти? Вирішили німці, що в їх інтересах звільнити Бандеру, от і звільнили.
P.S. А два рідні його брати залишилися в Освенцимі навічно...
Matthew _ 11.11.2010 17:09
Бандера мав недоліки. Але звинувачувати його у боягузстві - як на мене, щира дурниця.

Всё-всё, не спорю. Герой-антифашист, правда Ваша...
Maugli_ _ 11.11.2010 17:08
Хархама:
Ну, например, мог не сотрудничать с немцами.
А чому? Росіянам можна було співпрацьовувати з німцями, коли їм те було вигідно, а українцям - ні? Якась дуже вибіркова "принциповість"...
Matthew _ 11.11.2010 17:07
"Ну там і ветеранів РККА не вшановують"

Вы это серьезно или это шутка такая? Вы в городе Вене были? Там памятник такой нехилый воину-освободителю. И Карбышеву в Маутхаузене. И никто даже не заикается о том, чтобы их на миллиметр сдвинуть.
Maugli_ _ 11.11.2010 17:05
Matthew:
Мог бы выбрать судьбу Тельмана, если он такой герой.
Долю не вибирають. На кого випала така доля, як в Тельмана - як на Олега Ольжича, наприклад, - той її і прийняв. Бандера мав недоліки. Але звинувачувати його у боягузстві - як на мене, щира дурниця.
мiсцевий _ 11.11.2010 17:05
voto:
От-от, поляки так само про Львів кажуть, забуваючи про короля Данила.
Matthew _ 11.11.2010 17:03
Мусив забути про Україну і воювати за товариша Сталіна?

Что Вы чушь несёте? Воевать за товарища Сталина он в любом случае едва ли мог.

Мог бы выбрать судьбу Тельмана, если он такой герой. Мог досидеть жо конца, как Шушниг.
Много чего мог. Но выбор сделал иной.
Хархама _ 11.11.2010 17:03
Maugli_:
Matthew:
ПрагматізЬм.

Хороший прагаматизм. У Бандеры, по-моему немцы братьев убили.
Так. А інші окупанти-недолюдки - росіяни - батька замордували. Але ж відмовитись від боротьби за волю України - проти того ворога, який її поневолював в той момент, - він не міг.

Чи, за логікою російських наці - міг і мусив? Мусив забути про Україну і воювати за товариша Сталіна?І тоді у Москві його б вважали героєм?
Ну, например, мог не сотрудничать с немцами. Литовцы не сотрудничали, немцы там ВаффенСС набрать не смогли, хотя претензий к Сталину у них было не меньше. Но ... не мог.
olexa_k _ 11.11.2010 17:01
Matthew:
Єдине, що додам, що росіяни більшої частиною нечесні стосовно права самовизначення українців. Ви дієте у тому ж руслі.
Maugli_ _ 11.11.2010 17:01
Коzак:
Maugli_:
voto:
Так що у Гуті Пеняцькій, котра вочевидь не була опорою партизан чи диверсантів, інший почерк помсти.

Сів в лужу voto, цікаво що ще він буде далі гавкати і хто йому повірить?
Буде повторювати те саме на інших гілках. Це ж така публіка... плюнь їм в очі, все одно скажуть, щло божа роса. Робота така. :))
voto _ 11.11.2010 17:00
мiсцевий:
Нагадаю, що більше 600 років це була своя земля поляків.
wolchara _ 11.11.2010 17:00
Maugli_:
wolchara:
Лучше расскажи, сколько украинцев УПАвцы вырезали....
это потому что слишком добрый был тов. Сталин... оставил фашистских прихвостней живыми...
Ну от так би і раніше. А то - "скока украінцєв...". Мені так подобається, коли російські нацикі намагаються корчити з себе "гуманістів".
не надо путать хрен с пальцем -- вооруженных бандитов с мирным населением...
MEMENTO_R _ 11.11.2010 16:59
Matthew:
Когда я говорю, что чествовать СС-овцев - мерзко,
-----------------------------------------------------------
Чому це вшановувати вояків "Галичина" "мєрзко"? Якщо можна вшановувати радянських ветеранів, то чисто так само можна вшановувати ветеранів "Галичини" - одні воювали на стороні одних окупантів, інші - на стороні інших...
---------------------------------------
Matthew:
нигде в нормальной Европе этого нет,
------------------------------------------------------------
Ну там і ветеранів РККА не вшановують... :о) А якщо серйозно, то Європа нам не указ - вони заради шкурних інтересів свого часу Сталіна на місце не поставили. Ми перед ними зобов"язань НЕ МАЄМО!
Matthew _ 11.11.2010 16:59
Домовився, щоб посидіти у концтаборі ЗаксенХаузен

Договорился, чтобы выпустили. Вместе со Стецьком.

Уж больно судьба этих героев не похожа на судьбу Эрнста Тельмана. Или генерала Карбышева.
И ещё кто-то будет говорить, что ОУН - враг Рейха?
voto _ 11.11.2010 16:59
Maugli_:
Власне Ви самі підтвердили, кого боялися поляки у першу чергу і проти кого оборонялися.
Та й зрештою, це питання удокументовано польським ІПН.
мiсцевий _ 11.11.2010 16:58
знайомі все місця. В ПІдкамені ту "скелю" називають велетень -камінь. Горджусь хлопцями з дивізії СС "Галичина". Що б там хто не казав. Вони воювали в на своїй землі. Слава Україні - героям слава!
Хархама _ 11.11.2010 16:57
Maugli_:
Matthew:
Вот другое дело, что роман этот 22.06.1941 закончился,
Заслуги Сталіна в тому немає.


Matthew:
Почему его отпустили?
ПрагматізЬм. Вам, як російському шовіністу, це має бути цілком зрозумілим. :) Після того, як в Україні змінився окупант - замість корічневої чусми прийшла червона холера - німцям було вигідно, щоб Сталін мав на одного супротивника більше. Real politic... :)
Ну, какие же немцы в ЗУ были оккупанты, если ОУНовцы сами с ними пришли, даже обещали помочь новый порядок в Европе устанавливать. Немцы просто решили, что и сами справятся. А потом, когда проблемы возникли, достали из нафталина безотказных патриотов и снова к делу пристроили. Ну сами подумайте, чем бы ОУН без немцев была? Еще одной эмигранской группкой. А законное правительство УНР в это время, кажется, в Лондоне в экзиле пребывало.
Maugli_ _ 11.11.2010 16:56
Matthew:
ПрагматізЬм.

Хороший прагаматизм. У Бандеры, по-моему немцы братьев убили.
Так. А інші окупанти-недолюдки - росіяни - батька замордували. Але ж відмовитись від боротьби за волю України - проти того ворога, який її поневолював в той момент, - він не міг.

Чи, за логікою російських наці - міг і мусив? Мусив забути про Україну і воювати за товариша Сталіна?І тоді у Москві його б вважали героєм?
olexa_k _ 11.11.2010 16:56
Matthew:
Гаразд, набридло мені це переливання з пустого у порожнє. Не хочете чесно спілкуватися ну і Господь із Вами.
MEMENTO_R _ 11.11.2010 16:56
Matthew:
Когда я говорю, что чествовать СС-овцев - мерзко,
Чому це вшановувати вояків "Галичина" "мєрзко"? Якщо можна вшановувати радянських ветеранів, то чисто так само можна вшановувати ветеранів "Галичини" - одні воювали на стороні одних окупантів, інші - на стороні інших...
нигде в нормальной Европе этого нет,
Ну там і ветеранів РККА не вшановують... :о) А якщо серйозно, то Європа нам не указ - вони заради шкурних інтересів свого часу Сталіна на місце не поставили. Ми перед ними зобов"язань НЕ МАЄМО!