Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 248
Burkun _ 11.11.2010 19:11
Пане Солодько! Журналісте! Патріоте! Редакторе "Історичної правди"! Звертаю Вашу увагу на ряд принципових обставин, які Ви знати просто ПОВИННІ.

1. Ваш матеріал є неприхованою пропагандою "чорної археології" - злочинних грабіжницьких дій, спрямованих на нищення вітчизняної історико-культурної спадщини. Те, що цим займаються там і без вашої "теплої компанії", Вас ніскільки не виправдовує, адже саме Ви надаєте цій нелегальній діяльності романтично-патріотичного флеру і, повторюю, широко пропагуєте її у засобах масової інформації. Ганьба Вам!

2. Закон України "Про охорону культурної спадщини" у Статті 43 проголошує: "За незаконне проведення археологічних розвідок, розкопок, інших земляних чи підводних робіт на об'єкті археологічної спадщини, а також за умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини чи їх частин винні особи притягаються до кримінальної відповідальності відповідно до закону".
Хархама _ 11.11.2010 18:22
MEMENTO_R:
Я не говорю про все СС, тут ви узагальнюєте. Дивізія зброї СС і власне СС.

Даже не знаю, почему Вы это пишите. Это же элементарно опровергнуть. Ваффен СС - структурное подразделение организации СС, личной своры Гитлера, которому они и присягали, а даже не Великой Германии. Ваффен СС Галициен свою присягу выполнили до конца и воевать прекратили аж в Австрии, когда им сообщили о смерти Гитлера. Где тут борьба за независимость? НКВД и РККА - две разные структуры, ни одна из которых ничего общего с СС (боевые отряды нац-соц. партии) не имеют.
MEMENTO_R _ 11.11.2010 18:11
Matthew:
Я в целом всё сказал. Мне особенно добавить нечего. Если Вы считаете, что СС - это хорошо, а Бандера - герой, едва ли тысяча моих сообщений помогут.
Оставайтесь при своём замечательном мнении.
Я не говорю про все СС, тут ви узагальнюєте. Дивізія зброї СС і власне СС. Це дві великі різниці. Хочете сказати нема різниці - ну між НКВД і РККА ви очевидно різницю все таки бачите. Вояки "Галичини" воювали на фронті, злочинів проти мирного населення не чинили - ту їм немає чого соромитися... А щодо РККА....
Британський історик Бівор Ентоні описує трагедію як «найбільший феномен масових зґвалтувань в історії», і робить висновок про те, що принаймні 1,4 мільйони жінок були зґвалтовані тільки у Східній Прусії, Померанії і Сілезії.[8] Згідно з Наталією Гессе, воєнним кореспондентом, «російські солдати зґвалтували кожну німецьку жінку у віці від 8 до 80.»[9]
8 http://www.smh.com.au/articles/2003/05/16/1052885399546.html
9 http://www.guardian.co.uk/books/2002/
wolchara _ 11.11.2010 18:10
Хорошее название статьи --- по СС-овским местам... раньше было -- по ленинским...
Matthew _ 11.11.2010 18:04
Да, во время путешествий по Западной Украине я понял, что на смену Ленину пришли Бандера и Шухевич. То же самое - к каждой хате, куда герои пописать заходили - табличка. Памятники, не сомневаюсь, в одной мастерской одни и те же люди лепили. Стилёк угадывается.
Юных бандерят ещё нету? Будут.

На это радостной ноте покидаю вас. До новых встреч в эфире.
Хархама _ 11.11.2010 18:03
Maugli_:
Відкритий Лист
до Членів Проводу Організації Українських Націоналістів Степана Бандери

Коли в липні 1941 року Українська Повстанська Армія „Поліська Січ" розпочала свою збройну акцію, Ви зайняли супроти неї негативну позицію, яка триває до останньої хвилини.

Ну и т.д.
MEMENTO_R _ 11.11.2010 18:03
Matthew:Я хочу донести простую вещь - есть
иная точка зрения на войну. Не сталинская, не гитлеровская, не бандеровская.
Точно є ДУЖЕ багато точок зору на війну.
З точки зору Польщі вона втратила СВОЇ Східні креси у цій війні - Волинь і Галичину. З точки зору України - ми втратили Холмщину, Підляшшя і Закерзоння.... І сумніваюся, що тут ми колись узгодимо позицію...
Matthew _ 11.11.2010 18:00
MEMENTO_R _

Я в целом всё сказал. Мне особенно добавить нечего. Если Вы считаете, что СС - это хорошо, а Бандера - герой, едва ли тысяча моих сообщений помогут.

Оставайтесь при своём замечательном мнении.
olexa_k _ 11.11.2010 17:58
Matthew:
А вообще никакого "найкраще" не было. А было то что было, извините за за банальность.
____________________________________________________
Так не буває. Завжди якись із варіантів більше відповідає інтересам.
Хархама _ 11.11.2010 17:57
Maugli_:
Хархама:
Тарас Бульба (Боровець) "Армія без держави"

Ну і? Ця книжка в мене на поличці стоїть. Цитуйте, я перевірю

Бог подаст.
Ясненько з Вами. Ну, хоч назву знаєте. Вже щось... :)
Про политические зверства нквдешников рассказывать не будете?
Maugli_ _ 11.11.2010 17:55
Хархама:
Тарас Бульба (Боровець) "Армія без держави"

Ну і? Ця книжка в мене на поличці стоїть. Цитуйте, я перевірю

Бог подаст.
Ясненько з Вами. Ну, хоч назву знаєте. Вже щось... :)
MEMENTO_R _ 11.11.2010 17:55
Matthew:
Как бы Вам объяснить,так чтобы Вы поняли. Есть вещи неприличные, ... восторгаться дивизиями СС.
А з якого б це дива шанувати солдатів-земляків, які воювали проти окупантів це "нєпрілічно"?
Так це була трагедія, бо українці у формі одних окупантів вбивали українців у формі інших окупантів...
Matthew _ 11.11.2010 17:55
Добре, що найкраще було для українців з Вашою точки зору?

Наверное, подождать лет 50 пока высадятся американцы.
А вообще никакого "найкраще" не было. А было то что было, извините за за банальность.
Maugli_ _ 11.11.2010 17:54
Matthew:
Тільки дурень хизується власним невіглаством. Там не "Галичина" а УПА воювала. Погугліть вже трохи чи що...

Да знаю я.

Та я побачив, як Ви знаєте.

"Ага, сейчас будет подробный рассказ о том как дивизия Галичина воевала против нацистов..." (c)
Хархама _ 11.11.2010 17:54
Maugli_:
Хархама:
Тарас Бульба (Боровець) "Армія без держави"
Ну і? Ця книжка в мене на поличці стоїть. Цитуйте, я перевірю.
Бог подаст. Лучше расскажите, как жену Бульбы переодетые нквдшники закатувалы.
Maugli_ _ 11.11.2010 17:52
Хархама:
Тарас Бульба (Боровець) "Армія без держави"
Ну і? Ця книжка в мене на поличці стоїть. Цитуйте, я перевірю.
Matthew _ 11.11.2010 17:52
Тільки дурень хизується власним невіглаством. Там не "Галичина" а УПА воювала. Погугліть вже трохи чи що...

Да знаю я.

Ну валяте, рассказывайте про вклад в разгром вермахта. Сколько там немецких дивизий полегло?
Maugli_ _ 11.11.2010 17:51
Matthew:
Да, я очень не хочу, чтобы кто-то подумал, что я пытаюсь Маугли или ещё кого-то переубедить.
Для того, щоб мене хоч у чомусь переконати, Вм треба прочитати ду-уже багато книжок...
Хархама _ 11.11.2010 17:51
Maugli_:
Хархама:
Законное правительство УНР в это время находилось в экзиле, а националисты в это время с оружием в руках вели борьбу с его вооруженными силами на Украине и набивались в дивизийники. Кто по конкурсу не прошел, записался в шутцманы. Потом в Белоруссии под командой немцев геройствовали.
Перепрошую, це ж Ваша власна творчість, так? Таякої маячні я навіть в радянських газетах не зустрічав... Джерела наведеної "інформації" я вже й не питаю - незручно якось. :)
Тарас Бульба (Боровець) "Армія без держави"
Maugli_ _ 11.11.2010 17:50
Matthew:
От Варламу Шаламову я вірю - а він стверджує цілком протилежне Вам...

При всём уважении к Шаламову, это - не статистика.
Ну, ще б пак. Такий себе поодинокий випадок. А статистика - це Ваше друге ім"я, так?

Господі, і чого ці сталіністи такі тупі?