Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 63
Михаил Михин _ 23.03.2014 08:57
Дотационная Украина - всё просто и честнее данные трудно себе представить...

s001.radikal.ru/i196/1306/af/70cfa90599e4.jpg
Уверен, что в предыдущие года баланс был ещё более впечатляющий, учитывая сколько вкладывалось в Украину после войны.
Отсюда.
vladimir.miloserdov.name/articles/page-24.html
Christina Malysheva _ 09.03.2014 17:43
Такі статті треба перекладати російською і популізувати в Криму.
mykasiev _ 04.03.2014 09:49
Це сьогодні керована україноненависником Михайлом Бахарєвим "Крымская правда" галасує про утиски та жахливе пограбування Криму київськими "дядьками". Але ж були часи, коли ще до передачі області Україні та ж "Крымская правда" постійно вшановувала український народ за його величезну допомогу півострову. -???

Це на кшталт -от вони галасують що в вас вкрали гроші - але ж колись вам їх дали інші люди?
Може тут пошукати треба чому Крим не вважає Арсенія Петровича "другом" - а помятає про його звитяги на посаді у уряді автономії? Де історичне дослідження з цього питання
Olympic _ 03.03.2014 18:03
Українці лише в Канаді канонічні...
mykasiev _ 03.03.2014 11:31
І ще таке важливе зауваження - все ж таки у часовий період про який пише автор була УРСР. А де меньш пафосне порівняння економічного стану АРК за часів власне України - з 1992 року по 2012?

І нажаль автор не посилається на жодний документ щодо твердження "за рахунок зменшення фінансування інших областей та капіталовкладень в інші регіони України".

Якщо редакція бажає - мені нескладно підготувати аналогічний статистичний аналіз за період 1992- 2012 по АРК - але якщо його не спіткає доля тексту про голод 90-х в Україні.
mykasiev _ 03.03.2014 11:21
Нажаль автор свідомо вводить в оману читачів вибірково взявши с\г статистику за окремі роки не надавши повний часовий ряд - і роблячи на цьому аналогічної якості "висновки" - наприклад - у 1952 (до передачі) валовий амбарний збір становив 7981 т.ц - а у 1956 (після передачі) - 3595 т.ц - меньше ніж у 1948 (4937 т.ц).. Зрозуміло, що це не результат його передачі - а звичайне сезонне коливання.
Загально Союзні заходи по меліорації (СКК) автор чомусь видає за "вклад УРСР" - хоча це постанова ЦК - і як то кажуть "і т.д. і т.п.). Взяти хоча б чисельність татар - за переписом 1939 року у Кримські області їх було десь 158 тис. осіб - (76 тис чоловіків та 82 тис. жінок) Німців було 39 тисяч а не 50 як пише автор. Агітка а не наукова робота
Spirito _ 03.03.2014 10:55
Проводити референдум у Криму в присутності російської бронетехніки і автоматників не можна.
Не припустимо,щоб РФ вела СВОЮ війну із Заходом на території України.
Якщо в Україні є ті,що знають про підсумки Холодної війни - мають повідомити,оскільки цього не зробив свого часу Союз і Захід,мовчить і тепер влада РФ.
Громадянам України пропонують силою воювати на боці РФ.
Можна вести мову про нейтралітет України,але це не повинна бути "фількіна грамота".
Мир Вам.
Maria Papazian _ 01.03.2014 22:22
Алексей Тихолаз:

Я вам открою небольшой секрет: в поисковике типа Хрома, есть возможность полностью перевести данную статью на русский язык.
виктор донской _ 28.02.2014 14:33
прочти крымчанин и русский...
.....ми можемо додискутуватися до того, що монголи будуть претендувати на росію ..... !!!! ЯК ВАРІАНТ :-)
... Було б непогано якби ці матеріали були надруковані ще й російською мовою .... для тих кому " в подло" поважати народ серед якого живеш......