Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 51
Ihor Pavlovycz _ 07.05.2011 12:17
Галицький районний суд розпочне розгляд справи плагіаторів 11 травня 2011 о 9.00
Алоїзович _ 23.03.2011 21:24
Ну, яка влада, такі і лавреати. Ганьба і сором.
Ihor Pavlovycz _ 21.03.2011 15:13
Стаття Ігоря Гулика "Порівняльне франкознавство", "Львівська газета", 12 червня 2007
http://mynews-in.ru/news/society/2007/06/12/1145802.html
Ihor Pavlovycz _ 20.03.2011 13:49
Скільки запозичив? 100%! Бо 100% фахові істориків запозичають – а не придумують. На те вони й історики, а не письменники. Фірма Горак-Гнатів, однак, не придумує, не ЗАПОЗИЧУЄ, а СПИСУЄ ДОСЛІВНО! Вловлюєте різницю? Так що краще не товчіться тут, велемудрий Арте!
Lub-Art _ 20.03.2011 13:30
Пан Горак це дійсно дуже арогантний тип. Плагіат для нього - звична справа. І це просто ганебно, що найбільша премія України дісталася двом плагіаторам. Але шановний Ігор Павлович також не до кінця чесний. Скільки "матеріалів" для своїх газетних публікацій, які потім вийшли окремою книжкою, він запозичив у польських колег? Так, він не був таким грубим в роботі як ці двійко плагіаторів, але він один з тих, хто найбільше скористався працею інших. Думаю, що всі вони дуже подібні між собою, може тому так і товчуться.
Ihor Pavlovycz _ 20.03.2011 12:02
Мій судовий позов проти плагіаторів читати тут
http://www.facebook.com/note.php?created&¬e_id=1767850949710
бабуня _ 19.03.2011 19:03
Хотілося б вислухати авторів праці, а тоді вже можна подумати про висновки.
Ігор Голод _ 19.03.2011 11:31
to forenc

Хоч особисто Дарку Чепак не знаю, а все ж не гарантую, що вона - не "штирліц" у стані ворога :)

Адже якщо ворога не просто зупинити, то чому б не розбавити його шеренги доволі непевним елементом? :)

Тим паче, що серед журналісток не так уже й багато справжніх професіоналів

Серед них більше, радше, "проФФессионалов" :)
forenc _ 19.03.2011 09:54
Ігор Голод:
to forenc

Тому прикро читати про міжусобиці тих, кого насправді повинна винятково об'єднувати спільна справа
*********************************************************
Щоб справа об*єднувала має бути впевненність, що вона спільна. В той час, як влада (колоніальна) жирує і занурює країну в безвихідь раптом серед людей, яких довго вважаєш своїми знаходяться оборотні (Дарка Чепак, будь-ласка) вони перебігають в стан ворога і щей звинувачують нас, ніби ми заздримо їх досягненням. Кожен реверанс перед владою інакше ніж знаки про готовність зрадити суспільством не сприймаються. На жаль Шевченківський комітет теж торкнулась ця підозра, і на жаль далеко не необрунтована.
Ігор Голод _ 18.03.2011 21:25
to forenc

Re: "якого біса ми маємо читати книги плагіаторів?"

Ну, по-перше, наразі щойно один колега Горака й Гнатіва за фахом натрапив у них на своє без посилання на нього

По-друге, хто-зна - чи не тому вони забули про нього, що їм теж притамана розсіяність, поширена серед науковців?

Адже шукачі архівних скарбів доволі часто живуть не в цьому світі, а в "потойбічному" :)

Але якби вони не були диваками в хорошому сенсі цього слова, то не витягли б на світ Божий дуже багато пізнавального, яке особисто у мене викликало неабияку зацікавленість тоді, коли читав їхні дослідження "Між вогнями" та "Устиянович"

Своєю чергою, мій сусід і тезко Чорновіл - автор ексклюзивних досліджень "Польсько-українська угода 1890-1894 рр." та "Українська фракція Галицького крайового сейму 1861-1901 рр."

Як Горак і Гнатів, так і Чорновіл заповнюють немало білих плям

Тому прикро читати про міжусобиці тих, кого насправді повинна винятково об'єднувати спільна справа
forenc _ 16.03.2011 20:48
tin-tina:
. Запитаю тільки одне: чи всі тут присутні критики Р.Горака прочитали хоч одну його книжку? Оскільки ж я читала, то, вибачте - вдячність зобов"язує.
***********************************
а якого біса ми маємо читати книги плагіаторів? Але дуже хочемо бути впевненими, що те, що удостоєно премії Шевченка - не плагіат.
Вловлюєте? І не смішіть людей тут разом з В.Кіпіані.
forenc _ 16.03.2011 20:44
унікум:
Свідомит:
Такі самі, які мии мали до Ющенка, коли він нагородив Ківалова!
Досить вже вигадувати. Ківалов був нагороджений відомчою нагородою ЦВК, до нагороджень якою Ющенко не мав жодного стосунку.
****************************
він ні до чого не мав стосунку. Крім бджіл, звичайно.
forenc _ 16.03.2011 20:41
Ihor Pavlovycz:
Дуже прикро, що члени і членкині «не-академічних кіл» такі толерантні до плагіату.
Так ці ніки ще й такі собі "цабе"? За непоштиве ставлення до них ще й забанити можуть. Для мене було великим здивуванням, що В.Кіпіані трохи хворіє на рагулізм.
Ihor Pavlovycz _ 16.03.2011 16:52
В одному випадку текст взято в лапки і зауважено, що так зауважив у своїй монографії "Чорновіл". В 32 випадках - ні лапок, ні "Чорновіла"
val mashtak _ 16.03.2011 16:28
Ihor Pavlovycz _ 16.03.2011 15:02

- Сів і підрахував, скільки лавреати списали дослівно. Таких фрагментів – 32, об’ємом від речення до абзацу. А скандал навколо особи Ґуттенберґа розпочався з двох маленьких фрагментів. Скільки в дійсності списали Горак і Гнатів – одному Богові відомо.

- Пане Ігорю, так було, чи ні при цьому посилання на Ваше авторство? - Напишіть.