Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 47
Ігор Бурдяк _ 24.05.2015 08:43
Сейчас про дружественный рабочий класс как-то забыли.
И второе. Риторика тех лет была - "Мы всегда будем в состоянии нанести ОТВЕТНЫЙ ядерный удар". Сейчас слово "Ответный" тоже куда-то делось. И вот это совсем плохо"
І ось якщо навіть мова зайде про древніх шумерів, то вата й тут буде вишукувати "сталінів-путіних" як позитивних прототипів, і негативних - "бендер".
Ігор Бурдяк _ 24.05.2015 08:42
Валерий Чернолуцкий:
Ігор Бурдяк:
...если здесь будут обговариваться проблемы истории древних шумеров, то Вы все равно сведете обсуждение к обличению "совка" и России
Немає уже проблеми совка. Є проблема вати. А чим вата відрізняється від совка, влучно пояснив А, Макаревич:
"Меня постоянно спрашивают молодые, совка не заставшие, похоже ли наше время на брежневское в смысле идеологического фона?
Кое в чём да. Но есть два существенных отличия. Тогда нас уверяли, что американские империалисты, конечно, мечтают развязать мировую войну, но простой американский рабочий класс - против, и эти рабочие - наши друзья
Ігор Бурдяк _ 23.05.2015 15:43
Валерий Чернолуцкий:
И твердьіе убеждения тоже ложньіми бьівают. Я єто показал. Не хотите видеть - "хозяин - барин!"
Ігор Бурдяк:
Г-н Бурдяк, у меня сложилось твердое убеждение насчет того, что даже если здесь будут обговариваться проблемы истории древних шумеров, то Вы все равно сведете обсуждение к обличению "совка" и России. А мне в этом участвовать неинтересно. Всему свое место и время.
Ігор Бурдяк _ 23.05.2015 14:07
Валерий Чернолуцкий:
Ну, не любите Вы русских, что ж поделать.
===
Люблю я русских. Але не так, як "любить" їх Жириновський, Проханов чи Дугін (тобто так, як "любив" їх "батько Сталін").
А так, як любить Росію етнічний росіянин і громадянин Росії професор Андрій Зубов.
Ігор Бурдяк _ 23.05.2015 13:33
Валерий Чернолуцкий:
Назвався грибом - лізь в борщ.
А "у меня мама русская" яке відношення має до депортації крим.татар?
Ігор Бурдяк:
А какое отношение имеет Бандера к крымскотатарской проблеме?
Ігор Бурдяк _ 23.05.2015 12:47
Валерий Чернолуцкий:
Ігор Бурдяк:
по сути проблемы есть что-то?
===
Термін "гидота" яке відношення має до пояснення історичних процесів?
Ігор Бурдяк:
Вам бы на пастырское поприще - цены б не было. Но только я для проповедей не гожусь, поскольку неверующий. Собственно поэтому меня и не вдохновляют примеры из жизни "настоящих христиан", равно, как и "настоящих" мусульман, буддистов, индусов, иудеев и так далее по списку вплоть образцовых язычников.
А по сути проблемы есть что-то? Потому что, если нет, то продолжать не вижу смысла.
Ігор Бурдяк _ 23.05.2015 10:14
А для людей такої категорії огидні насамперед власні гріхи.
narodna.pravda.com.ua/politics/54a6f468ab876/
До грішників вони відносяться не з огидою, а з любов"ю і співчувають їм, жаліють їх.
Та "православні комуністи" вважають - це позиція ідіотів.
Тому й вони працюють за "методичками Гебельса", і не відчувають докорів сумління.
Ігор Бурдяк _ 23.05.2015 10:12
У професора Андрія Зубова було непросте життя. Він був дисидентом в СРСР. За релігійні погляди йому не дали можливості займатися науковою і педагогічною діяльністю. У час пізньої перестройки Андрію Зубову дозволили повернутися в науку.
4 березня 2014 року Зубов опублікував у російському часописі "Ведомости" статтю під назвою "Это уже было". У ній, аналізуючи дії Росії відносно України і введення російських військ до Криму, вказав на схожість рис нинішньої кризи з приєднанням Австрії до нацистської Німеччини у 1938 році і заявив про згубність для Росії таких дій. Результат - знову звільнили з роботи.
Та Андрій Зубов ніколи не говорив, що він до своїх особистих кривдників, чи до диктаторів, які кривдили нації, відноситься з огидою. Чому? - бо він справжній християнин
Ігор Бурдяк:
А я - етнічний українець, пан Бурдяк, але в мене особа, Бандери, окрім гидоти, нічого іншого не викликає.
Ігор Бурдяк _ 22.05.2015 19:04
Валерий Чернолуцкий:
Дивні речі говорите. До чого тут мама? Ось у історика Андрія Зубова росіяни батько і мати, і сам він громадянин Росії, та це не заважає йому заявити: "Степан Бандера у мене викликає велику повагу".
radiosvoboda.org/media/video/25382373.html
Ну, а те, що русини - ті ж українці, так само, як і нинішні французи колись були галлами.