Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 441
Maksim_68 _ 10.01.2012 11:21
to V. Kipiany:
Якщо відсутність держави Ізраїль знімає відповідальність з єврейської національної спільноти за антиукраїнські акції Л.Кагановича, Л.Троцького та інших «євреїв-комісарів» (за Л.Троцьким), чому українці повинні відповідати за антиєврейські в окупованій німцями Галичині? Може Я.Грицак пояснить, який дуже добре бачить гріхи українців перед поляками та євреями і не помічає аналогічних провин останніх перед корінними мешканцями України?
Maksim_68 _ 10.01.2012 11:19
V. Kipiany: теза професора Залізняка "безпосередній організатор голодомору Лазар Каганович, на совісті якого мільйони заморених голодом українців" вимагає доведення. Чому саме Каганович? До чого тут Держава Ізраїль, яка виникла через 15 років і громадянином якої жоден з організаторів не був.
-------
За Я.Грицаком українці «відповідають за антиєврейські акції» на Галичині в часи німецької окупації «як національна спільнота», попри неконтрольованість корінними мешканцями своїх земель через відсутність Української держави. Українські території контролювалися окупаційними режимами, керованими з Варшави, Берліну та Москви. Вочевидь, за аналогією, відповідальність за антиукраїнські акції на українських теренах з боку росіян, поляків, німців, євреїв повинні нести, за Я.Грицаком, відповідні національні спільноти, навіть якщо вони на той час не мали власних держав (євреї), а тим більше, коли такі держави були (поляки, росіяни).
dusis _ 31.12.2011 12:01
автору - подяка за статтю - не пригладжену, не перекручену, не однобоку... якось воно дивно виходить - останнім часом усі в один голос закликають Україну каятись в усіх можливих гріхах, роблячи з нею цапа відбувайла... але це маскується під начебто "європейські цінності"...
Lan4in _ 24.12.2011 13:03
очевидно що ярослав грицак виконує завдання масонських центрів які ведуть інформаційну і ідеологічну війну проти українців. МЕТА У НИХ ВСЕ ТА Ж - витіснення українців з української землі . Дякую авторові Залізняку за оборону українських позицій У всьому приєднуюсь до нього
tin-tina _ 18.12.2011 16:16
Я не знайшла автора цієї прерозумної цитати

Ті безпідставні зверхність і апломб, з якими деякі галицькі,, арійці "ставляться до жителів Великої України можна розцінювати як дурість,а можна як цілеспрямовану провокацію.
але, як на мене, вона стопроцентно правильно звучить у дзеркальному вигляді

Ті безпідставні зверхність і апломб, з якими деякі"великоукраїнські",, арійці "ставляться до жителів Галичини можна розцінювати як дурість,а можна як цілеспрямовану провокацію.
Галичан воно переважно смішить, звісно.
Military _ 17.12.2011 20:36
згоден з автором - тільки взаємне покаяння.
одностороннє - хєр вам.
Cher91 _ 17.12.2011 16:13
m-oz:
А это я должен обосновывать или Вы?
m-oz _ 17.12.2011 14:12
Cher91 _ 16.12.2011 22:17
когда для защиты или подтверждения некоего тезиса приводится мнение человека явно эти позиции не разделяющего..)))

Позиція людини у її висловах та діях, особливо, якщо людина публічна.
Як же тоді зрозуміти той вислів Столипіна?
Cher91 _ 16.12.2011 22:17
m-oz:
Точно естественно не знаю. Просто эта публика из тех, кто как правило раскладывает яйца по разным корзинам. Просто так, на всякий случай. По крайней мере буду очень удивлен, если это не так.
В данном случае я конечно Столыпина с Гитлером не равняю. Хотя мое отношение к нему скорее негативное, но как к политическому деятелю. Как человек он даже в чем-то может быть симпатичен. Здесь я хотел указать на сомнительность Вашего подхода, когда для защиты или подтверждения некоего тезиса приводится мнение человека явно эти позиции не разделяющего..
vin_mitya _ 16.12.2011 20:32
в такій оцінці подій, значну роль відіграла репутація пана Грицака на заході.