Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 565
Matthew _ 19.09.2011 11:03
Можно и так рассудить. Это смотря под каким углом смотреть.

А ещё можно назвать Гарибальди поработителем вольнолюбивого сицилийского народа.
Ведь жители Турина и Палермо и сейчас отличаются друг от друга уж поболее, чем жители Житомира и Тулы. А что было в XIX веке?
siroma _ 19.09.2011 10:59
Не можу і не хочу відповідати купкі чуйних та вихованих добродіїв, справжніх європейців, які намагаються вивести мене з душевної рівноваги. На думку Ярослава 99 це зветься - вести дискусію....
Проте, шановні - частіше розглядайте у дзеркалі свої добрі, одухотворені ненавістю до сусідів обличчя, з істінно христіянським виразом очей.
Matthew _ 19.09.2011 10:57
Кстати, учебников истории в России много (даже слишком). Мнения высказываются разные.
Очень было бы интересно ознакомиться, тезисно, со взглядами господина Рудюка.
Подозреваю, что это какое-то унылое дерьмо вроде "Украины-Руси".
Matthew _ 19.09.2011 10:56
"7. Особливістю давньоруської (в значенні - давньоросійської) держави була її поліетнічність. Внутрішню єдність забезпечували держава і православ'я.

8. Епоха Давньоруської держави з центром у Києві змінилася на період російської державної роздробленості (ХІІ-ХІІІ стст.). Утворилося близько 15 незалежних держав. Однак зв'язок між російськими землями зберігся "завдяки спільній вірі, мові та праву".

9. Продовженням Київської Русі "стало Володимиро-Суздальське князівство", а згодом - його "спадкоємець" Московське князівство (ХІV - поч. ХVI стст.). До Москви з Києва "перемістився" державний і церковний центр російського народу."

А я ничего такого ужасного в пунктах 7-9 не вижу. Примерно так оно и было. Только обычно в российских учебниках пишут, что у Руси образовалось три центра - Владимир (деспотический), Галич (аристократический) и Новгород (вечевой), впрочем все три элемента управления были во всех перечисленных землях.
Maugli_ _ 19.09.2011 09:29
Yaroslav_99:
Markasjy, цей "справжній українець" siroma вже тут під сотим ніком.
.
Так, і я впізнав. Трохи раніше це створіння писало під ніком cjnybr, але було забанене за хамство та брехливість. Воно не тоне - спливло знову...

За темою статті: до створення з росіян "образа ворога" ніхто в світі не доклався більше, ніж самі росіяни...
Коzак _ 19.09.2011 08:40
Ecce Homo:
Как мне видится, создать "образ врага-россиянина"...
ТАк вся история последних 300 лет, а особенно 20 ст., говорит о том, что россияне враги и оккупанты.
Ecce Homo _ 18.09.2011 23:57
Мало того, редакторы "ИП" просто передрали и перевели этот текст из весьма ненадежных источников, как например, этот сайт: http://gold-nike.inspaceblog.net/?p=4957, в котором под тегом "Украина" сможете найти еще более абсурдные статьи. Зачем это поместили здесь? Как мне видится, создать "образ врага-россиянина"...
tin-tina _ 18.09.2011 23:24
siroma:ЗДРАВСТВУЙТЕ, ПАПОЧКА
Сотнику, повторюєтеся. Ми цей "анекдот" вже бачили у вашому виконанні. Я тільки хотіла написати, що Гаргамчик з Артурчиком до п"ят вам не доростають, тим часом, нова аватара вийшла куди гіршою за попередні.
Yaroslav_99 _ 18.09.2011 23:21
Сидить Markasjy біля свіжоі могилки зі шмайсером, та й ...
---
Markasjy, цей "справжній українець" siroma вже тут під сотим ніком.
Все бруд на українців ллє, і повністю підтримує всю масковську версію історії.
Не марнуйте часу.
Раніше такі плюгаві віршики анекдотики писались мені.
Дискусій він ніяких не веде, просто ігноруйте.
Ви все правильно міркуєте.
очеретник _ 18.09.2011 23:21
Ecce Homo: Так что государственность восточных славян возникла именно на этих северных землях, а Киев в то время был лишь хазарской приграничной крепостицею...
------------------------------------------------------------------------------------------------
Мы уже выше рассказали про царя, коему повиновались, в прежнее время, остальные цари их, то есть Маджак, царь Валинаны, которое племя есть одно из коренных племен славянских, оно почитается между их племенами и имело превосходство между ними. (Аль-Масуди, 940)
очеретник _ 18.09.2011 23:15
Ecce Homo: А также не забываем о Старой Ладоге, куда и был приглашен легендарный Рюрик. Так что государственность восточных славян возникла именно на этих северных землях...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Другие обезьяны находятся в северных странах, в кустарниках и камышах, около земли Славян и других народов, там живущих, как мы уже описали этот род обезьян и большое их сходство с человеком... (Аль-Масуди, 940)
Markasjy _ 18.09.2011 22:14
Дива та й годі! На цьому форумі не можна вживати слово "схиблені" й його рос. еквівалент "извращены"
siroma _ 18.09.2011 22:07
Markasjy _"Мій син вчився в російскій гімназіїї, а потім в одному московському університеті."********* Сидить Markasjy біля свіжоі могилки зі шмайсером, та й ридає: "Сину мій любий, сину мій рідний, хіба я тебе не пестив, хіба не дбав про тебе,хіба грошей не давав, хіба не вчив всімох одного москаля бити, хіба вчитися до московського універсітету не послав! А що ж ти, стерво, сказав мені, коли повернувся на вакації?! - ЗДРАВСТВУЙТЕ, ПАПОЧКА!!!!! "
Markasjy _ 18.09.2011 22:07
Повторюю ще раз. Мої сусіди, колеги по роботі, друзі - ВЕЛИКОРОСИ. Спілкуюсь з ними щогодинно (дружина з Горьковської області). А тому стверджую - історична свідомість великоросів зформована під впливом імперської пропоганди. В системі цієї імперської (радянської, сучасної тандемівської) пропоганди немає місця українскій історії
Cher91 _ 18.09.2011 21:51
Markasjy:
Cher91:
Markasjy:
"Тези не абсурдні - це все правда. На місці автора я б кожен пункт підкріпив посиланням на конкретний підручник. Була б наукова стаття, а без посилання - публіцистична. Проте в цілому все подано вірно - так сприймають історію великороси."
Ну так и Ваши утверждения без подтверждений. Получается одни слова против других. Или им надо верить по принципу: наши всегда правы?
Ні, не завжди. Просто в форматі форуму важко вести наукову (з фактами) дискусію.
В таком случае добросовестные комментаторы употребляют конструкции типа: "по-моему мнению", "как я считаю" и т. п., а не делают безапелляционных заявлений.
Markasjy _ 18.09.2011 21:39
Ecce Homo:
Markasjy:
Тези не абсурдні - це все правда.
_______________________________
Откуда ты это знаешь, ты хоть раз учебник по истории России в Руках держал? Там вообще о Украине упоминаний "раз-два и обчелся".
Колись тримав. Мій син вчився в російскій гімназіїї, а потім в одному московському університеті.
Я,взагалі, вважаю що дискусіі з великоросами на історичну тему не мають ніякого сенсу- все рівно не повірять.
siroma _ 18.09.2011 21:38
Markasjy _ Ні, не завжди. Просто в форматі форуму важко вести наукову (з фактами) дискусію.******* Та дуже вже небагато хто намагається ту дискусію вести. Ось шановний автор бряконув : " Як створити образ ворога? Україна в російських підручниках" і, незважаючи на те, що в його ВЛАСНОМУ дописі аж ніякого ОБРАЗА ВРАГА і з лупою не знайдеш, пішов собі по чергову порцію грантів ( на мій погляд, незароблену...). А ми усі на його думку повинні не дискутувати, а негайно влаштувати міські конкурси - хто голосніше зареве : "Смерть москалям!!!".
Markasjy _ 18.09.2011 21:28
Cher91:
Markasjy:
"Тези не абсурдні - це все правда. На місці автора я б кожен пункт підкріпив посиланням на конкретний підручник. Була б наукова стаття, а без посилання - публіцистична. Проте в цілому все подано вірно - так сприймають історію великороси."
Ну так и Ваши утверждения без подтверждений. Получается одни слова против других. Или им надо верить по принципу: наши всегда правы?
Ні, не завжди. Просто в форматі форуму важко вести наукову (з фактами) дискусію.
Cher91 _ 18.09.2011 21:24
Vasylysk:
Москиди! Як же ж ви нам вже осточортіли... Геть з наших тюрем! Поналазило вас тут...
О, наконец-то один честный нашелся. А то все учебники, история. Вылезло-таки подлинное нутро.
очеретник _ 18.09.2011 21:24
Обережно, суржик: Так что государственность восточных славян возникла именно на этих северных землях, а Киев в то время был лишь хазарской приграничной крепостицею.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Из этих племен одно имело прежде в древности власть (над ними), его царя называли Маджак, а само племя называлось Валинана. Этому племени в древности подчинялись все прочие славянские племена, ибо (верховная) власть была у него и прочие цари ему повиновались... (Аль-Масуди, X cт.)



Що встиг Скоропадський?

13.12.2018 _ Юрій Терещенко