Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 13
skidan _ 08.03.2011 17:30
inspector:
Morgenstern:
На 1000-гривневую планируют Пантелеймона Кулиша. А вот князю Святославу купюры не досталось. Уж больно кое-у-кого в генетической памяти его имя страх вызывает.
__________________________________________________________________________________
Еще как вызывает. У волжских булгар, они же казанские татары, предки кацапов. Те которые - армяк, башмак, тулуп, ямщикЪ и т.д. Братья-славяне, мля.******* Забавно, что у наших нациков-inspectorОВ есть твердое мнение, что у русских особенный страх вызывает упоминание тех персонажей, которых они НЕЩАДНО БИЛИ - от Мазепы до Бандеры... Странные они, эти потомки жителей Киевской Руси.... Наверное, те, от кого им перепадало - от Батыя и до Маннергейма вызывают у них "чувство законного удовлетворения"......
inspector _ 08.03.2011 12:52
Остап Ибрагимович:
zmaylo _ 08.03.2011 08:59
Lexa62:
Скажуть: "Неправильний Мазепа на купюрі - треба замінити" , і буде там Путін
******
А не краще поставити теперішнього гетьмана? Тільки, нажаль, не вміститься.

На купюрах должен быть весь пантеон. А то разбавили Сковородой и пр.
Взялись помещать лузеров и предателей, незачем было останавливаться на пол-пути. Хотя с другой стороны - замаскировали подлеца среди приличных людей, и глядишь, отмыли чуток...
____________________________________________________________________________
А еще, как заметно, волжским булгарам Мазепа не нравится. А может вернуть этих всех говнюков в зад, на родную землю, за Волгу, в родные болота?
inspector _ 08.03.2011 12:46
Morgenstern:
На 1000-гривневую планируют Пантелеймона Кулиша. А вот князю Святославу купюры не досталось. Уж больно кое-у-кого в генетической памяти его имя страх вызывает.
__________________________________________________________________________________
Еще как вызывает. У волжских булгар, они же казанские татары, предки кацапов. Те которые - армяк, башмак, тулуп, ямщикЪ и т.д. Братья-славяне, мля.
Инк _ 08.03.2011 11:43
Остап Ибрагимович:
На купюрах должен быть весь пантеон. А то разбавили Сковородой и пр.
Взялись помещать лузеров и предателей, незачем было останавливаться на пол-пути. Хотя с другой стороны - замаскировали подлеца среди приличных людей, и глядишь, отмыли чуток...
.......................
Падлец и лузер здесь без, сомнения, турецкий подданый.
Anaska _ 08.03.2011 09:59
"Чернігівський історик і відомий мазепознавець Сергій Павленко нарешті встановив найбільш достовірну зовнішність гетьмана Івана Мазепи".
"Це перше грунтовне дослідження понад 80 зображень гетьмана на портретах та ілюстраціях, гравюрах, церковних фресках та іконах, різних предметах".
НАРЕШТІ??? ПЕРШЕ дослідження??? Я, дурна, вважала, що справжнім сучасним фахівцем з іконографії Мазепи (ну, не буду казати про тих, хто вивчав це питання у ХХ столітті) є інший історик, Ольга Ковалевська. Цікаво, чи посилається пан Павленко на її НАУКОВІ експертизи портретів Мазепи та на її висновки, що вже неодноразово були оприлюднені як в історичні пресі, так і на конференціях, в Чернігові зокрема? А автору статті при реферуванні рекомендувала б більш грунтовно опрацьовувати історичну літературу.
Morgenstern _ 08.03.2011 09:52
На 1000-гривневую планируют Пантелеймона Кулиша. А вот князю Святославу купюры не досталось. Уж больно кое-у-кого в генетической памяти его имя страх вызывает.
Остап Ибрагимович _ 08.03.2011 09:37
zmaylo _ 08.03.2011 08:59
Lexa62:
Скажуть: "Неправильний Мазепа на купюрі - треба замінити" , і буде там Путін
******
А не краще поставити теперішнього гетьмана? Тільки, нажаль, не вміститься.

На купюрах должен быть весь пантеон. А то разбавили Сковородой и пр.
Взялись помещать лузеров и предателей, незачем было останавливаться на пол-пути. Хотя с другой стороны - замаскировали подлеца среди приличных людей, и глядишь, отмыли чуток...
zmaylo _ 08.03.2011 08:59
Lexa62:
Скажуть: "Неправильний Мазепа на купюрі - треба замінити" , і буде там Путін
******
А не краще поставити теперішнього гетьмана? Тільки, нажаль, не вміститься.
Morgenstern _ 08.03.2011 08:26
"На ній розміщене художнє зображення Мазепи, оскільки на час введення в обігу гривні точних зразків його зовнішності ще не було" - зазначає історик.

А на 1- и 2-гривневых купюрах вообще изображены не князья Владимир и Ярослав, а сам художник, нарисовавший себя в виде князей.
Грицько Нечеса _ 08.03.2011 08:07
Пропоную змінити тільки підпис під портретом, щоб дешевше було. Кого там зображено? Вешневецького чи ще кого? Ну, так й підписати.
олпат _ 08.03.2011 08:00
Ну й сенсація... Величко ще коли надрукував портрет Мазепи, С. Піддубний в книжці "Таємниці української давнини" (2007) теж підтверджував, що це саме його портрет, а Павленку та Історичній правді лише тепер відкрилася істина...