BBC викладе в інтернет усі свої радіопередачі за 70 років

Британська компанія ВВС викладе в інтернет весь архів своїх радіопередач, записаних з 1940-х років.

Про це пише The Telegraph.

Сервіс під умовною назвою "Аудіопедія" буде запущено протягом року. На даний момент радіостанція продовжує оцифровувати свої архіви. Щотижня в сервіс завантажується близько 20 годин з архіву. На сайті також з'являться посилання на передачі з інших радіостанцій. Користувачі сервісу зможуть не тільки слухати архів самі, але й пересилати передачі своїм друзям.

Серед інших передач ВВС викладе всі свої щорічні лекції з циклу Reith Lectures - в тому числі ті, які прочитали на радіостанції розробник атомної бомби Роберт Оппенгеймер і філософ Бертран Рассел. На сервісі будуть також доступні інтерв'ю з Тоні Блером, Монікою Левінськи та іншими історичними персонажами.

Радіостанція УПА "Афродита": "Ви чуєте голос вільної України..."

Радіостанція ВВС розпочала мовлення в 1922 році і стала першою загальнонаціональною радіомовною компанією в світі. У 1936 році ВВС почала телевізійне мовлення, яке вважається першим у світі телебаченням сучасного формату, тобто телебаченням з високою роздільною здатністю.

В середу, 2 листопада, телевізійна компанія BBC відзначила свій 75-річний ювілей.

У січні 2011 року польське радіо створило інтернет-архів передач польської служби радіо "Вільна Європа", яка вела антикомуністичну пропаганду в соціалістичній Польщі у 1950-80-их роках.

100 книг Незалежності. "Історична правда" рекомендує

Перелік видань, які вийшли за часів незалежності і які дають можливість пізнати історію України, Європи, наших сусідів, окремих людей і явищ. І які роблять це з різних перспектив. Певні, що час, витрачений на читання не буде втраченим.

Українці. Найнещасливіша нація чотирьох континентів

Українці — найнещасливіша нація Європи, обох Америк та Австралії. Таким є підсумок нашого розвитку напередодні 28-ї річниці Незалежности. Як українці змінювалися протягом років Незалежності? Чому ми впритул не помічаємо, що насправді Україна — не Уганда!?

Український парад у столиці Росії

Мрія? Ні – це вже було. І не один раз. Побутує думка, що в нашій історії мало світлих сторінок і перемог. Грандіозний український військовий парад в столиці Росії: як це було?

Омелян Ковч — священик, патріот та праведник

"Ковч, який досконало знав німецьку мову, крикнув до німецьких солдатів, щоб допустили його до синагоги. Останні оніміли від здивування і пустили його, а отець кинувся виносити людей із палаючої синагоги. Серед інших, яких врятував о. Ковч, був рабин м. Белз Аарон Рокеах".