Українська правда
Історична правда

Анонс: презентація монографії про Чорновола

05.12.2011
Версія для друку

Видавництва "Смолоскип" та "Джура" запрошують на презентацію книги Василя Деревінського "В’ячеслав Чорновіл. Нарис портрета політика", а також сьомого тому 10-томника "Творів" В’ячеслава Чорновола

У сьомому томі "Творів" В. Чорновола уміщено його статті, виступи, інтерв’ю періоду від весни 1990 р. до грудня 1992 року.

Монографія Василя Деревінського охоплює важливі моменти життя політика від часу його вступу на шлях політичної діяльності, написання перших творів, поява яких сколихнула світову громадськість, перебування в ув'язнення і заслання, боротьби за незалежність, демократію і реформи – практично до трагічної загибелі (чи вбивства) політика.

Не залишено поза увагою роботу В. Чорновола зі створення та видання позацензурного журналу "Український вісник", внесок у становлення громадсько-політичних організацій, діяльність на посаді голови Львівської обласної ради, участь у президентській виборчій кампанії 1991 р.

Інша монографія історика Деревінського - "На гребені боротьби. Діяльність В'ячеслава Чорновола у другій половині 1980-х рр."

Книга містить низку документальних матеріалів, частина з яких належить авторству В. Чорновола. Доповнюють текстову частину книгу численні фотографії.

Презентація відбудеться 20 грудня о 18.30 в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57).

Вхід вільний.Теми: книги, історія України, 20 років Незалежності, XX сторіччя, УРСРАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter