Найвужча вулиця у світі стала ще вужчою. ФОТО

Визнана найвужчою вулицею (31 см) у світі Шпроєргофштрассе в німецькому місті Ройтлінген стала ще вужчою внаслідок аварійного стану одного з будинків.

Про це повідомляє "Кореспондент" із посиланням на RP Online.

Віднедавна вулиця-рекордсменка стала ще вужчою - один зі старих будинків похилився, зробивши прохід тіснішим.

 Напис про найвужчу вулицю у світі

Міська фінансова комісія оглянула місце.

Фото: "Вікіпедія"

Швидше за все, будинок буде куплений муніципалітетом, який стане уважно стежити за його станом, але перекриття Шпроєргофштрассе в будь-якому випадку виключене.

 Загальний вигляд

Шпроєргофштрассе занесена у Книгу рекордів Гіннеса як найвужча вулиця у світі. Її ширина - від 31 до 50 сантиментів. Вулиця виникла у 1727 році під час реконструкції постраждалого від грандіозної пожежі Ройтлінгена.

100 книг Незалежності. "Історична правда" рекомендує

Перелік видань, які вийшли за часів незалежності і які дають можливість пізнати історію України, Європи, наших сусідів, окремих людей і явищ. І які роблять це з різних перспектив. Певні, що час, витрачений на читання не буде втраченим.

Українці. Найнещасливіша нація чотирьох континентів

Українці — найнещасливіша нація Європи, обох Америк та Австралії. Таким є підсумок нашого розвитку напередодні 28-ї річниці Незалежности. Як українці змінювалися протягом років Незалежності? Чому ми впритул не помічаємо, що насправді Україна — не Уганда!?

Український парад у столиці Росії

Мрія? Ні – це вже було. І не один раз. Побутує думка, що в нашій історії мало світлих сторінок і перемог. Грандіозний український військовий парад в столиці Росії: як це було?

Омелян Ковч — священик, патріот та праведник

"Ковч, який досконало знав німецьку мову, крикнув до німецьких солдатів, щоб допустили його до синагоги. Останні оніміли від здивування і пустили його, а отець кинувся виносити людей із палаючої синагоги. Серед інших, яких врятував о. Ковч, був рабин м. Белз Аарон Рокеах".