В Москві шукають українські книги, що "спотворюють історію"

Співробітники правоохоронних органів проводять обшук у Бібліотеці української літератури, розташованої на Трифоновській вулиці Москви (Росія).

Про це повідомляє Медуза з посиланням на джерело інформагенції "Москва" в силових структурах РФ.

За словами джерела, правоохоронні органи отримали інформацію про те, що в бібліотеці зберігаються екземпляри газети, в якій нібито спотворюються історичні факти, і що дане видання може носити "русофобський характер".

Також повідомляється про обшук у квартирі співголови Об'єднання українців Росії Валерія Семененка. В ході обшуку були вилучені комп'ютери і документи, Валерій Семененко був затриманий.

Після багатогодинної бесіди в прокуратурі його звільнили. Вочевидь, його допит пов'язаний з обшуками в бібліотеці, зазначає видання.

ТАКОЖ:

В Росії знищують табір, де вмер Стус. ФОТО

Російський депутат: "Віктор Цой був агентом ЦРУ"

В РФ книги про Голодомор прирівнюються до екстремізму

В Росії вилучають із продажу наукову працю про бандерівців

Як створити образ ворога. Україна в російських підручниках

Патріарх Кірілл: "Розпад Союзу - це крах історичної Росії"

"Грушевский создал мову". Агітпроп російських інформагенцій

Російський мінкульт вважає, що пам'ятати про жертв репресій - непотрібно

У єдиному підручнику з історії РФ Сталіна зобразять реформатором

Як писати про Голодомор. Інструкція рос. історикам. СКАНИ

Інші матеріали за темою "Література"

Інші матеріали за темою "Репресії"

Інші матеріали за темою "Фашизм"

100 книг Незалежності. "Історична правда" рекомендує

Перелік видань, які вийшли за часів незалежності і які дають можливість пізнати історію України, Європи, наших сусідів, окремих людей і явищ. І які роблять це з різних перспектив. Певні, що час, витрачений на читання не буде втраченим.

Українці. Найнещасливіша нація чотирьох континентів

Українці — найнещасливіша нація Європи, обох Америк та Австралії. Таким є підсумок нашого розвитку напередодні 28-ї річниці Незалежности. Як українці змінювалися протягом років Незалежності? Чому ми впритул не помічаємо, що насправді Україна — не Уганда!?

Український парад у столиці Росії

Мрія? Ні – це вже було. І не один раз. Побутує думка, що в нашій історії мало світлих сторінок і перемог. Грандіозний український військовий парад в столиці Росії: як це було?

Омелян Ковч — священик, патріот та праведник

"Ковч, який досконало знав німецьку мову, крикнув до німецьких солдатів, щоб допустили його до синагоги. Останні оніміли від здивування і пустили його, а отець кинувся виносити людей із палаючої синагоги. Серед інших, яких врятував о. Ковч, був рабин м. Белз Аарон Рокеах".