Акціонери Sothebyʼs схвалили продаж аукціонного дому мільярдеру Патріку Драхі

Акціонери одного з найбільших і найвідоміших аукціонних будинків світу Sothebyʼs більшістю голосів схвалили продаж компанії власнику телекомунікаційної групи Altice, французькому мільярдеру Патріку Драхі.

Аукціонний будинок продають за $3,7 млрд. Про це повідомляє The Бабель із посиланням на пресреліз компанії.

 

Домовленість про продаж була досягнута в червні. Sothebyʼs придбає компанія мільярдера BidFair USA. Угода повинна завершитися у IV кварталі 2019 року.

Передбачається, що потім пройде делістинг (виключення цінних паперів певного емітента з котирувального списку фондової біржі. Після делістингу цінні папери компанії-емітента не можуть торгуватися на біржі, де компанія виключена з котирувального списку) аукціонного будинку.

До цього акції компанії торгувалися на Нью-Йоркській фондовій біржі протягом 31 року.

Довідково. Патрік Драхі займає 190-е місце в рейтингу мільярдерів Forbes. Його статки оцінюють у $7,7 млрд. Він володіє 60% у заснованій ним транснаціональній компанії Altice, що спеціалізується на медіа та телекомунікації.

Sothebyʼs — один з найстаріших у світі аукціонних домів. Заснований в 1744 році в Лондоні. Відкрито філії у Нью-Йорку, Парижі, Лос-Анджелесі, Цюриху, Торонто, Мельбурні, Мюнхені, Йоганнесбурзі, Флоренції, Москві та інших містах. У 1983 році Sothebyʼs продали американському підприємцю Альфреду Таубману — власникові великої мережі магазинів у США.

Несуверенні нації. Як Україна стала засновницею ООН?

Ті, хто грає у різновид шахів із назвою «Ялта», знають, наскільки цінними (але непевними) бувають тимчасові альянси. Гру придумали після Ялтинської конференції і назвали на її честь.

Історія на львівському Форумі видавців. РОЗКЛАД

У Львові розпочався 26-й Форум видавців. "Історична правда" традиційно обрала серед сотень заходів ті, що пов'язані з історією.

Пропаганда «Золотого вересня». Навіщо комуністи переклали на «мову» народних пісень заяву Молотова?

Невдовзі після "Золотого вересня" на західноукраїнських землях, що стали тепер радянськими, почали виникати "народні" пісні й вірші про "батька-Сталіна" та "польських панів". Така творчість, попри свій вдаваний "стихійний" характер, виходила напрочуд схожою на повідомлення ТАСС чи передовиці "Правди".

Єрусалим у серці Африки

"Остерігаюся писати про них, бо мені просто ніхто не повірить, але присягаюся, що пишу щиру правду..." Як скельні церкви Лалібели увічнили їхнього творця і позбавили влади його нащадків