У Києві молодика судитимуть за демонстрацію свастики в торговому центрі

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно хлопця, який влаштував трансляцію зображення нацистскьої символіки в столичному торговому центрі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Інцидент стався 16 лютого 2019 року в ТЦ Gorodok Gallery на проспекті Степана Бандери.

 

На сходах центру за допомогою LED-підсвічування демонструвалася реклама. Через помилку в комп'ютері пароль до системи керування рекламою опинився на моніторі.

Цим скористався 17-річний відвідувач центру. За допомогою програми "TeamViewer" він зі свого телефону отримав доступ до системи трансляції реклами. Молодик завантажив у систему фото із зображенням нацистської свастики.

Це зображення якийсь час демонструвалося відвідувачам, доки охоронці не відімкнули живлення системи комп'ютера.

Виник скандал, після якого правоохоронці вирахували винуватця інциденту.

"За результатами розслідування неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України, тобто у поширенні, а також публічному використанні символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму", - повідомляють у прокуратурі.

Санкція статті передбачає обмеження або позбавленням волі терміном до п'яти років, з конфіскацією майна або без неї.

Місця (не)пам’яті про розстріляних євреїв Берестечка

«Нами розчинять, а вами замісять», – промовив старий єврей невідомо до кого, крокуючи разом з іншими берестюками юдейської віри до ґетто повз хату на міському роздоріжжі.

Пастор з Майдану Ральф-Ґергард Гаска

Якщо ці події нас чомусь навчають, то ось чому: перед силою цих багатьох «маленьких» людей, які з вірою у Господа ідуть своїми дорогами, не встоять жодні тирани і диктатори, і всі самозакохані та байдужі можновладці мають боятися їх, бо не вони переможуть.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Хто вбив Галю?

Нещодавно в українському медіа-просторі з’явилася стаття Наталії Крестовської, присвячена різноманітним видам історичних фейків та методам боротьби з ними на прикладі поширених в сучасному українському суспільстві міфах.
Ще одна фейк-фольк-хісторі, що періодично набуває популярності в українському суспільстві – це «істинний» варіант широковідомої народної пісні про Галю «Їхали козаки із Дону додому».