Українська правда
Історична правда
КОМЕНТАРІ - 4
dArtagnan _ 30.05.2012 18:23
Да, в Багададе все спокойно....

І єдине що не второпають ностальгуючі за спокоєм, це те, що пики вождів над Майданом --- стадія що передує ПРЯМО і ЛОГІЧНО сьогоднішньому Києву - базару, Києву Яноковича, Києву азійському, яким ми його бачимо зараз
Основний транспорт Києва - напівроз...ні "Богдани" з несертифікованими водіями. Це дешево, але дуже неефективно. Потрібно збільшувати парк тролейбусів, і щоб ходили невеликі кожні 10 хвилин, а не 1 здоровий-неповороткий раз на 30 хвилин. Відновлювати трамваї. Копати метро. Коротше, красти менше.
Mighty _ 28.05.2012 12:09
Павло Пастушенко:
Що кидається у вічі: такий єлейний тон оповіді, спокійний, без крику і сенсацій. Це на нашому телебаченні вже не зустрінеш.

Як і не зустрінеш Києва без мільйона авто, без нав'язливої реклами всюди.
І якщо з першим нічого не зробиш (крім наполегливого і системного розвитку громадського транспорту, в першу чергу - метро), то врегулювати зовнішню рекламу можна за 1 місяць. Бо Київ схожий на базар
Так з громадським транспортом уже все гаразд - бабло якісь лохи з Европи виділили, автобуси-тролейбуси придбали, Попов на них написав, що він сам їх купив для Києва, і все шикарно!
Що кидається у вічі: такий єлейний тон оповіді, спокійний, без крику і сенсацій. Це на нашому телебаченні вже не зустрінеш.

Як і не зустрінеш Києва без мільйона авто, без нав'язливої реклами всюди.
І якщо з першим нічого не зробиш (крім наполегливого і системного розвитку громадського транспорту, в першу чергу - метро), то врегулювати зовнішню рекламу можна за 1 місяць. Бо Київ схожий на базарПольські активісти: Відозва з Верхрати

17.10.2016 _ Історична Правда

9 жовтня 2016 р., члени польської ультраправої організації Oboz Wielkiej Polski знищили пам’ятник на братській могилі 13-х вояків УПА в с. Верхрата Любачівського повіту Підкарпатського воєводства. Кількадесят громадських, політичних, культурних і духовних діячів Польщі відвідали місце ваналізму і видали заяву із засудженням цього ганебного акту.

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте