Українська правда
Історична правда

РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА ВИВІШУВАТИ ЧЕРВОНІ ПРАПОРИ НА 9 ТРАВНЯ

21.04.2011
Версія для друку Коментарі 4

Верховна Рада зобов'язала вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на свято 9 травня.

За відповідний законопроект проголосували 260 осіб, повідомляє УП.

Червоний прапор трактується в законі, як "символ перемоги радянського народу, його армії та флоту над фашистською Німеччиною у роки Великої вітчизняної війни".

Згiдно iз законом, зовнiшнiй вигляд копiй прапора Перемоги має вiдповiдати вигляду штурмового прапора 150-го ордена Кутузова другого ступеня Iдрицької стрiлецької дивiзiї.

Ось як має виглядати прапор, який вішатимуть 9 травня

Нагадаємо, що 6 травня 2005 року президент України Віктор Ющенко присвоїв лейтенанту Олексію Бересту "за бойову відвагу у війні 1941-1945 років, особисту мужність і героїзм, виявлені в Берлінській операції та встановленні Прапора Перемоги над рейхстагом" звання Героя України.

Депутати від БЮТ та НУНС після оголошення розгляду цього питання вимагали перерву. Однак головуючий на засіданні перший віце-спікер комуніст Адам Мартинюк відмовив це робити, зазначивши, що у залі немає керівництва фракцій.

Перед голосуванням у залі стався конфлікт між представниками опозиції і більшості. Опозиція закликала не голосувати за законопроект, оточивши трибуну.

Депутати від НУНС Ярослав Кендзьор, Ксенiя Ляпiна, Роман Ткач розгорнули нацiональний прапор.

У свою чергу автор постанови про прапор Перемоги, комуніст Євген Царьков розгорнув копiю прапора, який використовували вiйська Радянської армiї пiд час Великої Вiтчизняної вiйни.

Також депутат від НУНС Андрій Парубій заявив, цим законом будуть "зневажені наші батьки, які були убиті більшовиками, які йшли під червоним прапором".

"Цей прапор не може висіти на наших будівлях. Ви хочете посіяти розкол в суспільстві. Це завдання Кремля, це завдання комуністів, це завдання Партії регіонів, щоб 9 травня посварити ветеранів і українських патріотів", - заявив він.

Теми: День Перемоги, депутати, політика, Друга світова війна, Велика вітчизняна війна

Ігор Голод _ 22.04.2011 16:59
http://www.youtube.com/watch?v=-8g-caRzyAY
Кому ще не зрозуміло, хто прийшов до влади?
Ігор Голод _ 21.04.2011 19:37
За незалежність від якої держави проголосували більше 90 відсотків учасників Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року ?

Від Нової Зеландії, Соломонових островів чи, все-таки, від СРСР?

Тоді чому Верховна Рада України повернула в нашу державу, даруйте за рефрен, державний прапор тієї держави, незалежність від якої є державним святом України?

Тому що Верховна Рада здатна тільки на цілковиті абсурди, чи тому що насправді вона стала верховною зрадою України?

А на місці тих, хто дотепер дорожить червоним прапором, я б неабияк розгнівався за те, що влада цинічно перетворила його на свій фіговий листок, яким вона прикриває свої дерибани й провали
Афтар, Верховна Рада пишеться так, як тут написано - обидва слова з великої літери.
А взагалі - це жесть. В Одесі 9-11 квітня міліція зафіксувала 12 випадків знищення або пошкодження червоних прапорів. Фотокамери учасників зафіксували 67 випадків, але про це мовчать. ( травня буде гірше...АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте