Спецпроект

В Індії знайшли скарб вартістю 20 млрд доларів

В Індії знайшли унікальний скарб вартістю більше 1 трильйона рупій (близько 20 мільярдів доларів).

Про це повідомляє "Главред".

Дорогоцінне каміння, золото, срібло та ювелірні прикраси були виявлені у схованці індуїстського храму Шрі Падманабхасвамі в штаті Керала на півдні країни.

Pелігійна споруда була побудована в XVI столітті. Скарби належали династії правителів царства Траванкор.

Фото: thehindu.com

Протягом довгого часу індійська влада не могла розкрити сховище через судову тяганину з місцевими аристократами, які претендували на володіння храмом.

Вітчизняні скарби дивіться в розділі "Артефакти"

Інспектори вважають, що тільки на інвентаризацію знайдених коштовностей піде близько тижня. При цьому відкриті були тільки 2 з 4 кімнат тайника.

 

 

Влада штату вже дала поліції доручення посилити охорону скарбу, оскільки новина про знайдені скарби миттєво облетіла всю країну.

«Симон Петлюра інтернаціоналізує українське питання піснею»: невідома історія тріумфу «Щедрика» в Європі

«Завдяки цій державній інституції генерал Петлюра, керівник нової республіки вирішив спробувати показати світу окремішнє існування та етнічну ідентичність свого народу. – Пише французький критик.
– Які ці люди далекі від нашого мізерного прагматичного менталітету, яка в них відчувається віра! Дві години співу "a capella" іноземною мовою закінчилися чотирикратним викликом на біс – це характеризує найкраще успіх цього вечора».

«Диво на Віслі»: український вимір

Події серпня – вересня 1920 р. мали вирішальне значення в польсько-радянській війні. Перемога у Варшавській битві засвідчила здатність поляків відстояти своє право на незалежність. Втім без допомоги українських військ подолати Червону армію було би важче.

Життя в затінку комина. Подорож в Аушвіц. Частина 1

В’язень підійшов до огорожі, звів руки долонями вверх, як давні праведники при молитві й важко опустився на дроти. Сухо затріскотіли блакитні вогники й електричний струм зім'яв його лице зморшками болю…"

Серце фабрики смерті. Подорож в Аушвіц. Частина 2

...Проходячи через газову камеру, зловила себе на тому, що постійно скошую очі на отвір у стелі. Десятки літ тому над головами збитих у одну масу людей там з'являлося обличчя без рис – бо ж маски знеособлені – і сипалися жовтуваті гранули...