Спецпроект

В Індії знайшли скарб вартістю 20 млрд доларів

В Індії знайшли унікальний скарб вартістю більше 1 трильйона рупій (близько 20 мільярдів доларів).

Про це повідомляє "Главред".

Дорогоцінне каміння, золото, срібло та ювелірні прикраси були виявлені у схованці індуїстського храму Шрі Падманабхасвамі в штаті Керала на півдні країни.

Pелігійна споруда була побудована в XVI столітті. Скарби належали династії правителів царства Траванкор.

Фото: thehindu.com

Протягом довгого часу індійська влада не могла розкрити сховище через судову тяганину з місцевими аристократами, які претендували на володіння храмом.

Вітчизняні скарби дивіться в розділі "Артефакти"

Інспектори вважають, що тільки на інвентаризацію знайдених коштовностей піде близько тижня. При цьому відкриті були тільки 2 з 4 кімнат тайника.

 

 

Влада штату вже дала поліції доручення посилити охорону скарбу, оскільки новина про знайдені скарби миттєво облетіла всю країну.

Убити одного, щоб врятувати мільйони. Атентат Миколи Лемика

21 жовтня виповнюється 85 років з дня, коли український юнак Микола Лемик зробив постріл в обороні мільйонів. У 1933 році, коли на Великій Україні лютував Голодомор організований радянською владою, він здійснив атентат на начальника канцелярії радянського консульства у Львові Олексія Майлова.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

"Невидима рука" олігархії. Кому англійці мають бути вдячні за "Велику хартію вольностей"

Ніхто не може бути покараний інакше, аніж за рішенням суду. Податки мають стягуватися лише за згодою тих, хто їх сплачує. Депутат повинен бути захищений від переслідувань з політичних міркувань. Все це ще в 1215 році було зафіксовано у "Великій хартії вольностей".