Поштівки Гіммлера до "любої матусі" продадуть на аукціоні (ФОТО)

Поштові листівки, які Генріх Гіммлер відправляв своїй матері Анні в роки Другої світової війни, будуть продані з аукціону в британському графстві Шропшир.

Про це повідомляє "Дейлі Телеґраф".

Один з головних політичних і військових діячів Третього рейху постає у листівках зразковим сином: він регулярно писав матері з різних точок Європи. 

Одна з поштівок надіслана зі щойно окупованого Парижу в червні 1940 року. У ній Гіммлер пише: "Моя люба матусю! Палкий тобі привіт із Парижу. Сподіваюся, що в тебе все добре".

Фото: The Daily Telegaph

Листівки були виявлені разом з іншими документами в одному з будинків Гіммлера на півдні Німеччини.

За попередніми оцінками, вони можуть бути продані більш ніж за 40 тис. фунтів стерлінгів.

Зразки поштових листівок Третього рейху дивіться у розділі "Артефакти".

Убити одного, щоб врятувати мільйони. Атентат Миколи Лемика

21 жовтня виповнюється 85 років з дня, коли український юнак Микола Лемик зробив постріл в обороні мільйонів. У 1933 році, коли на Великій Україні лютував Голодомор організований радянською владою, він здійснив атентат на начальника канцелярії радянського консульства у Львові Олексія Майлова.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

"Невидима рука" олігархії. Кому англійці мають бути вдячні за "Велику хартію вольностей"

Ніхто не може бути покараний інакше, аніж за рішенням суду. Податки мають стягуватися лише за згодою тих, хто їх сплачує. Депутат повинен бути захищений від переслідувань з політичних міркувань. Все це ще в 1215 році було зафіксовано у "Великій хартії вольностей".