У Петербурзі знайшли гігантський скарб (ФОТО)

Великий скарб столового срібла виявлений в Санкт-Петербурзі при реставрації маєтку Наришкіних-Трубецьких. Знайдена унікальна колекція приблизно з 1 тисячі предметів кухонного начиння і побуту, а також нагороди і папери.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"У маєтку було знайдено скарб - це срібні столові прилади. В даний час проходить інвентаризація знайденого", - повідомили у прес-службі Головного управління МВС по місту і Ленінградської області."

Знайдено було близько 1 тис. предметів, датованих переважно XIX-им сторіччям.

Предмети кухонного начиння і домашнього вжитку були виявлені в особняку Наришкіних-Трубецьких реставраторами.

Матвій Наришкін - "патріарх" Петра Першого. Обережно, ненормативна лексика!

На даний момент на об'єкті працюють фахівці міського комітету з державного контролю, використання й охорони пам'яток історії та культури, а також представники ГУ МВС по Петербургу в Ленобласті.

Всі фото: Фонтанка.ru
 

Найближчим часом знайдена колекція буде переміщена в один iз музеїв міста.

 

Одноповерховий особняк Наришкіних-Трубецьких на вул.Чайковського був побудований в 1780 році для Абрама Ганнібала - "арапа Петра Великого".

 

В 1855-1856 роках його перебудував для нових власників - князів Трубецьких архітектор Гаральд Боссе. Трохи пізніше, в 1875-1876 роках, його реконструювали.

 

В середині 70-х років XIX століття новим власником ділянки стає Василь Наришкін, а після його смерті - старший син Олександр.

 

Подібними предметами побуту користувалися в Російській імперії XIX сторіччя й українські дворяни та заможні представники інших верств.

Дивіться також: "Українці у Празі знайшли скарб на 250 тисяч євро. ФОТО"

Трагедія і спекуляції. Що саме сталося 11 липня 1943 року на Волині?

Перебільшена кількість нападів на польські села стала хибним засновком, з якого зроблено висновок про масштабну операцію по всій Волині. А звідти зроблено висновок про існування наказу, що приписував цілковите знищення поляків, етнічну чистку.

Мій улюблений сексот: 10 фактів про Юрія Смолича

8 липня Юрію Смоличу виповнилося 125 років. Люди, далекі від літератури, архівів, досліджень, усе чудово про нього знають. Наприклад, що Смолич був артилеристом у Петлюри. Що дослужився до звання генерал-майора КГБ і має численні нагороди за вірну службу. Що він записував на магнітофон розмови з Довженком. Що дружина Юрія Яновського ненавиділа Смолича. Що він цькував шістдесятників і хворого на серце Малишка. Більшість охоче повторює і смакує ці плітки й чутки, не заморочуючись із фактчекінгом.

Заборонений Улас Самчук

Під час президенства Віктора Януковича твори Уласа Самчука виключили з обов'язкової шкільної програми, а у 2021-му за позовом Андрія Портнова Окружний адміністративний суд Києва заборонив проводити офіційні пам'ятні заходи на честь письменника. Витоки таких дій антиукраїнських сил криються ще в рішеннях кдб срср і минулих вказівках із москви. Тоді здійснювалася спецоперація з перешкоджання висуненню письменника на Нобелівську премію.

Персональні повідомлення про відзначення повстанців нагородами УПА

В УПА та збройному підпіллі ОУН, що підпорядковувалися УГВР упродовж 40-х – 50-х рр. ХХ століття діяла цілісна система нагород. Персональні повідомлення про відзначення повстанців під час активної збройної боротьби зазвичай були усними, про що знаходимо інформації як у спогадах, так і в архівних кримінальних справах колишніх вояків. Проте, до нашого часу також дійшли документи, які підтверджують існування друковано-письмових персональних повідомлень про відзначення.