ШКОЛЯРІВ ПРОПОНУЮТЬ ВИХОВУВАТИ НА РОСІЙСЬКІЙ ІСТОРІЇ

Начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк пропонує виховувати школярів на російській історії.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомляє депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь.

Лист Гребенюка адресований директорам загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька.

В листі директорам рекомендується донести до учнів інформацію та прийняти участь в олімпіаді, що присвячена 200-річчю франко-російської війни 1812 року:

"З метою поширення пізнавального інтересу до героїчного минулого, поширення і поглиблення знань про єдиний культурний, науковий та історичний українсько-російський простір, формування патріотичної та громадянської свідомості школярів та студентів... Інститут іноваційних технологій і змісту освіти рекомендує підтримати проведення історичної олімпіади..."

Інститут іноваційних технологій і змісту освіти - науково-методична установа Міністерства освіти України

Година папуги. Поїзд не в той бік

У свідомості генерала Лянґнер не було місця для думки, що один офіцер може зганьбитися обманом іншого. Лянґнер летів назад заспокоєний. Під крилом того літака, далеко внизу паровози тягли вагони. У вагонах сиділи польські військові. Їх везли не у той бік, про який домовлявся Лянґнер із Тимошенком і Шапошніковим.

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.