Спецпроект

Остання "четвірка" поїде не на дорогу, а в музей. ФОТО

На Іжевському автомобільному заводі з конвейєра зійшла остання "четвірка" - "Жигулі" ВАЗ 2104. Рішенням колективу її буде відправлено в музей заводу.

Про це розповідає Комсомольская правда

Разом із випуском останньої "четвірки" скінчилась епоха класичних задньопривідних авто.

З конвейєра зійшла остання "четвірка"

Торгова марка "Жигулі" цим авто була присвоєна моделі ВАЗ-2101 в червні 1970 року. За основу першої моделі було взято італійський FIAT-124. 

Усього за роки існування Іжевського автозаводу тут зібрано 380 000 класичних моделей ВАЗу.

Дивіться також: "ЗАЗ-Славута" відійшла в історію. Її більше не випускатимуть"

Танковий етюд в рожевих тонах

Події останніх місяців призвели до того, що поєднання слів "Прага" та "пам'ятник" у новинній стрічці наразі більше апелює не стільки до споруд часів Карла IV чи величних барокових пам'яток, скільки до монументів, присвячених подіям останньої світової війни

Операція Anthropoid

На світанку 18 червня 1942 року в центрі Праги почався незвичний рух. Неподалік Карлової площі, навколо церкви святого Карла Боромейського по вулиці Рессловій збиралися загони CC та гестапо. Понад сім сотень німців під командуванням 17 офіцерів взяли церкву в подвійне кільце. Під першими сонячними променями о пів на п’яту ранку мав розпочатися бій з наперед відомим переможцем

Роман Кирчів: «Як намагалися мене заарканити»

Склалося так, що з юних років я опинився у полі зору чи не найзловіснішого витвору більшовицької тоталітарної системи, її органів безпеки. Вони намагалися зробити мене своїм прислужником і за непокору переслідували та всіляко шкодили і пакостили мені.

«Вироки виконувати негайно!...»

22 травня минула 73 річниця оголошення Військовим судом оперативної групи (ВСОГ) «Вісла» перших смертних вироків