Спецпроект

Музей мікрокарів піде з молотка. ФОТО

Музей мікрокарів Брюса Вайнера в Медісоні (Джорджія) - це найбільша колекція маленьких автомобілів у світі, і всі вони направляються на аукціон RM Auctions, який пройде 15-16 лютого 2013 року.

Про це пише Автоутро.

Брюс Вайнер витратив 15 років і зібрав цілу армію з 200 одиниць, багато з яких представляють собою дуже рідкісні екземпляри і знаходяться в дуже хорошому стані. Більшість з них вражають своєю незвичайністю та виставляються на аукціоні вперше.

 Музей автокарів. Фото Avtoblog.com

Крім сотень автомобілів, з ​​молотка підуть інші колекційні речі періоду 1940-1960-х років - неонові вивіски, дитячі атракціони, макети в масштабі, торгові автомати і цукеркові дозатори.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

Петлюрівська Покрова. УНР на краю безодні

У жовтні 1919 року керманичі УНР уперше за весь час революції організували привселюдну урочисту присягу на вірність українській республіці. Ця подія залишила слід у пам`яті багатьох учасників визвольних змагань, хоча й не змінила перебіг війни за українську державність.

Генерал Петро Григоренко. Таврія, Москва, "психушка", Нью-Йорк

Радянський офіцер, комуніст, антисталінст, жертва каральної психіатрії, захисник і друг кримськотатарського народу, член Московської Гельсінкської Групи і Закордонного Представництва УГГ, а також син, чоловік і батько – це лише частина ролей, які довелося прожити уродженцю Запоріжжя.