Спецпроект

Януковичі-молодші стануть експонатами разом із "Му-му". ФОТО

У Донецьку вчителі школи № 9, де раніше вчилися сини Президента України Віктора Януковича, Олександр і Віктор, вирішили створити шкільний музей відомих випускників.

Про це пишуть Коментарі.

В школі наразі вже є три цінні експонати - рідкісне видання книги "Муму" 1930 року, Конституція СРСР 1937 року випуску, парта 1936-го.

Але головною гордістю тут вважають своїх випускників. За словами директора школи це "учні, які стали професорами, дослідниками космосу і підводного світу, генералами і депутатами". 

Один з випускників донецької школи №9,  Віктор Янукович

За словами директора, особливе місце в музеї відведуть синам Президента Януковича: у експозицію включать дитячі фотографії Олександра і Віктора, знімки з випускного альбому, а також відео з останнього дзвоника обох.

Крім того, їхні імена записали до Книги медалістів, адже Януковичі закінчили школу зі "срібною медаллю".

У свою чергу заступник директора школи з госпчастини ностальгійно згадала, як молодший син Президента допомагав їй змінювати лампочки і наводити порядок.

Читайте також: "Донецьк планує стати музейною Меккою"

Година папуги. Поїзд не в той бік

У свідомості генерала Лянґнер не було місця для думки, що один офіцер може зганьбитися обманом іншого. Лянґнер летів назад заспокоєний. Під крилом того літака, далеко внизу паровози тягли вагони. У вагонах сиділи польські військові. Їх везли не у той бік, про який домовлявся Лянґнер із Тимошенком і Шапошніковим.

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.