В Києві прочитають лекції про історію моди

Вперше в Києві одеський історик моди Наталія Рєзанова прочитає дві лекції з циклу "Минуле і моди".

Про це повідомляють організатори заходу.

Час і місце:

18 жовтня (четвер) о 18:30 - "Тілесний код жінки модерну".

 

21 жовтня (неділя) о 16:00 - "Гротеск і гумор в моді".

Арт-галерея "Мінус 4" (вул. Артема, 37-41, 2-й поверх).

Наталія Рєзанова - історик моди з Одеси, автор книг про "історію костюмів, речей та звичаїв, розказану серйозно і не дуже".

На своїх лекціях намагається створити ефект присутності за допомогою концептуально продуманого підбору сотень слайдів, композицій із фрагментів рідкісних фільмів німої епохи, автентичних раритетів із журналів мод, музичних та літературних образів.

У програмі заходів:

- В якості наочної ілюстрації епохи "модерн" - демонстрація експонатів з приватної колекції киянки Марини Іванової
- Презентація шести книг про історію моди Наталії Рєзанової.

Вхід платний.

 

Теми

Пастор з Майдану Ральф-Ґергард Гаска

Якщо ці події нас чомусь навчають, то ось чому: перед силою цих багатьох «маленьких» людей, які з вірою у Господа ідуть своїми дорогами, не встоять жодні тирани і диктатори, і всі самозакохані та байдужі можновладці мають боятися їх, бо не вони переможуть.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Хто вбив Галю?

Нещодавно в українському медіа-просторі з’явилася стаття Наталії Крестовської, присвячена різноманітним видам історичних фейків та методам боротьби з ними на прикладі поширених в сучасному українському суспільстві міфах.
Ще одна фейк-фольк-хісторі, що періодично набуває популярності в українському суспільстві – це «істинний» варіант широковідомої народної пісні про Галю «Їхали козаки із Дону додому».

Оксамитова (Р)еволюція у Чехословаччині

17 листопада 1989 року силовики брутально били студентів: кількість поранених людей сягала декількох сотень. Ще того ж вечора Прагою розійшлася новина, що поліціанти забили до смерті одного студента, ця ж інформація миттєво поширилась і в західних ЗМІ.