Спецпроект

Джеймс Бонд у мадам Тюссо змінив імідж

У зв'язку з виходом нового фільму про Джеймса Бонда Музей мадам Тюссо в британській столиці моментально оновив свою експозицію, присвячену "агентові 007".

Про це пише ИТАР-ТАСС.

Відтепер скульптурне зображення актора Деніела Крейга, який грає у фільмі роль британського суперагента, а також Джуді Денч, що виконує роль "М" - глави спецслужби, постануть перед відвідувачами в новому вигляді.

Співробітники музею одягли фігури в оригінальні костюми, в яких вони знімалися в останньому за рахунком фільмі циклу - "007: Координати "Скайфолл". 

Воскова скульптура Деніела Крейга в ролі Джеймса Бонда відтепер одягнена в темно-синій смокінг, створений модним дизайнером Томом Фордом, білу бавовняну сорочку і чорну краватку-метелика. Фігуру Джуді Денч у ролі "М" нарядили в чорний костюм від Джорджо Армані, шовкову блузку і водонепроникний плащ сріблястого кольору.

Поряд з фігурами розміщений логотип фільму - цифри "007", зображення дула пістолета, що з'являється при показі титрів кінострічок про Джеймса Бонда, а також екран, на якому демонструються кадри з "007: "Координати "Скайфолл".

Ця картина побила у Великобританії рекорд касових зборів у перші три дні прокату серед усіх фільмів про Джеймса Бонда. За цей термін фільм зібрав в британському прокаті 20100000 фунтів (близько 32400000 доларів).

Останні дні і смерть Міхновського

Вранці 4 травня 1924 року 4-річний син Володимира Шемета – Ждан – вийшов у садок свого дому. Там дитина першою побачила, на старій яблуні, повішаним майже двометрове тіло гостя свого батька – Миколу Міхновського. Згодом Ждан розповість Роману Ковалю, що батько знайшов у кишені покійного записку: "Волію вмерти власною смертю!"

Останнє інтерв'ю мисткині Людмили Симикіної

Через мою майстерню пройшли всі дисиденти. Всім шилась свита. Я знала всі біографії. Я їх втішала, жаліла. Я знімала ту напругу психічного тиску, одягали новий одяг, знімали той, що вони мали, і вони відважно носили це. Я мріяла про іншу державу, про інший устрій. А одяг шився для цієї мрії. Ось сутність моя була в 1960-ті роки.

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.

Про Невідомого Солдата

Є вислів "війна закінчиться тоді, коли буде похований останній солдат". Він далекий від реальності. Насправді жодна війна не закінчена. Тому могила невідомому солдату - це важливий символ, адже це пам'ятник усім - і тим, хто поки що невідомий, і тим, кого ми ніколи не знатимемо по імені.