У Мостиськах назвали вулицю на честь лідера "Братів Гадюкіних"

Депутати Мостиської міської ради (Львівська область) прийняли рішення про присвоєнні одній із нових вулиць міста імені Сергія Кузьминського - покійного вокаліста рок-гурту "Брати Гадюкіни".

Про це у своєму Фейсбуку повідомляє житель міста Олег Макар. 

Депутатами було прийнято рішення про присвоєння назв вулиць у кварталі індивідуальної забудови в районі вулиці Годинівської у м.Мостиська. Одна з вулиць отримала ім'я Сергія "Кузі" Кузьминського.

Офіційне відкриття вулиці та концерт пам’яті Сергія Кузьминського відбудеться у п’ятницю , 5 жовтня у центрі Мостиськ на площі Ринок.

2006 рік. Останній концерт "Гадюкіних" у Києві

Ініціатива відзначення 50-річчя Кузьминського в Мостиськах належить Мостиській міській раді, депутатам Мостиської міської ради, середовищу організаторів фестивалю "ФортМісія", ГО "Альтернатива", компанії "АртМакс" та МО "Дзиґа".

Організатори прийняли принципове рішення про неприпустимість політичної агітації на цій події.

3 жовтня автору неофіційного гімну міста "Приїдь до мене у Мостиська" Сергію Кузьминському мало би виповнитися 50 років. Кузьминський помер у серпні 2009 року в Києві, похований у Львові на Личаківському кладовищі.

Дивіться також: "1989: Сестричка Віка співає пісню на слова Кузьминського. ВІДЕО"

Шляхта обрає авантюризм

Не втручайся до чужих справ, але не дозволяй, щоб втручались у твої; Доброї ради слухай, але май власну думку. Не дозволяй собі зректися виконання задуманого ні через труднощі, ані через небезпеки. Не змушуй нікого визнавати свої погляди, як і не дозволяй, щоб до твоїх поглядів ставилися без належної поваги. Не хились як тростинка, а будь непорушним, як дуб; стократно краще бути зламаним та зігнутим, ніж гнутися щоразу в ту чи іншу сторону. Не будь зарозумілим щодо людей, нижчих станом за тебе, але й не колінкуй перед вищими. Не звертай уваги на людські вчинки, а за свої власні відповідай перед Богом та своїм сумлінням.

Акт Злуки. Спогад архієпископа Варлаама

Легкою сніжною імлою окритий, зранку прокинувся Київ, але піднялося вгору сонце й розвіяло імлу. Вздовж вулиць і бульварів стоять, мов дівчата в шлюбних сукнях, вкриті інеєм дерева. По всіх, пухнатим снігом вкритих, вулицях незвичайний рух. Організації, школи, діти, молодь і старше громадянство, все святочно вдягнене, гуртками й поодинці – поспішає до Св. Софії на велике свято

Шибениці на Західній Україні на початку 1945 року

Привселюдні страти повстанців на початку 1945 року на території Чернівецької області та України загалом як спроба НКВД подолати опір населення радянським завойовникам. До історії ще одного радянського злочину

Карл XII в Україні. Розповідь кароліна. Частина друга

Відбулася Полтавська битва, про яку багато написали люди, які заздрили Карлу ХІІ і хвалили росіян. Я можу впевнено заявити, що шведи виграли так само, як і росіяни. Росіяни зранку Полтавської битви втратили стільки ж людей, скільки ми втратили наприкінці битви. Якби росіяни виграли так славетно, як вони і їхні прихильники намагаються стверджувати, то вони мали б переслідувати шведську армію. Але армія тільки на другий день перейшла через Дніпро