АНОНС: лекція про київські мости і переправи через Дніпро

Краєзнавець, екскурсовод і викладач Валерій Лисенко прочитає у Києві лекцію на тему "Історія київських мостів".

Про це повідомляє Політ.ua.

Валерій Лисенко, який уже виступав із подібною лекцією в іншому місці, розповість про історію переправ через Дніпро - від Миколаївського ланцюгового моста до новітнього недобудованого Подільського.

Про інтернаціонал київського мостобудування: англійці, росіяни старовіри, німці, євреї. Про переправи по ланцюгах і канатах та інші цікаві речі. 

Зустріч відбудеться в середу,  28 листопада о 19:00, в Будинку вчених (вул. Володимирська 45-а, вхід в арку будинку з каріатидами навпроти виходу з метро "Золоті ворота".

Вхід вільний.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..