"ІСТОРИЧНА ПРАВДА" СКАСУВАЛА ОПЦІЮ "КОМЕНТАРІ"

Редакція "Історичної Правди" призупинила можливість залишати читацькі коментарі під матеріалами сайту.

Протягом тижня опція "Коментарі" на сайті буде відключена. Користувачі сайту не зможуть залишати свої відгуки під публікаціями.

Експеримент з відключення коментарів триватиме з 19 до 26 березня 2013 року.

За цей час редакція отримає нові статистичні дані. Користувачі ж зможуть присвятити свій час іншим речам, відпочивши від суєти мирського інтернет-спілкування у перший тиждень Великого посту.

"Історична Правда" нагадує, що ми й далі раді почути читацькі зауваження щодо матеріалів сайту та інших питань через редакційну пошту ІП - istpravda AT gmail.com.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Читайте також інші матеріали за темою "Editorial".

Теми

Осмислений рух до голодовбивства. Як Сталін йшов до «великого переламу»

Останнім часом посилюються спроби влади РФ виправдати Сталіна щодо Великого голоду на досить своєрідному ґрунті – мовляв, оступився, наробив дурниць через недосвідченість.

Севастополь – місто української слави. Про українців у Кримській війні

Росія у цій війні воювала переважно українськими руками – до 50% війська Імперії складали солдати, матроси і офіцери українського походження, причому матроси-українці складали близько 70% Чорноморського флоту.

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року