Спецпроект

ФІФА побудує власний музей

Ряд європейських інформаційних видань з посиланням на власні джерела, близькі до ФІФА, повідомляють про те, що керівництво організації має намір інвестувати більше 196 мільйонів доларів у будівництво унікального футбольного музею.

Про це пише ojde.biz.

Музей має розташуватися під землею просто під штаб-квартирою ФІФА у швейцарському Цюріху.

На даний момент загалу невідомі подробиці амбітного проекту ФІФА, але сам музей, зі слів джерел близьких до структури, буде включати в себе виставковий майданчик кубків.

Музей буде складатися з кінозалів з ​​3D кіно і забезпечений інтерактивними медіа матеріалами.

У самому музеї працюватиме понад 120 осіб в минулому професійних футболістів, тренерів і легенд світового футболу.

Убити одного, щоб врятувати мільйони. Атентат Миколи Лемика

21 жовтня виповнюється 85 років з дня, коли український юнак Микола Лемик зробив постріл в обороні мільйонів. У 1933 році, коли на Великій Україні лютував Голодомор організований радянською владою, він здійснив атентат на начальника канцелярії радянського консульства у Львові Олексія Майлова.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

"Невидима рука" олігархії. Кому англійці мають бути вдячні за "Велику хартію вольностей"

Ніхто не може бути покараний інакше, аніж за рішенням суду. Податки мають стягуватися лише за згодою тих, хто їх сплачує. Депутат повинен бути захищений від переслідувань з політичних міркувань. Все це ще в 1215 році було зафіксовано у "Великій хартії вольностей".