Спецпроект

У Балтійському морі затонув норвезький корабель-музей

Норвезький корабель-музей "Дракон" / Wyvern / затонув в Балтійському морі. Одна людина вважається зниклою без вісті.

Про це пише itar-tass.com.

"Дракон" брав участь у міжнародній вітрильній регаті навчальних судів "Толл шип рейс" / Tall Ships Race /, яка стартувала минулого тижня у датському Орхусі.

Норвезький вітрильник, якому понад 100 років, затонув у шведській частині Балтики між островами Еланд і Готланд. Екіпаж у складі 10 осіб було врятовано за допомогою вертольота.

Проте один з членів екіпажу нідерландського судна-конкурента "Дикий лебідь" / Wylde Swan /, який брав участь у рятувальних роботах, впав за борт і, за даними шведської морської адміністрації, досі не знайдений. У районі лиха зберігаються несприятливі погодні умови з високими хвилями.

Вітрильник "Дракон", спущений на воду в 1897 році, був одним з головних експонатів Морського музею в норвезькому Ставангері. Корабель брав участь в регаті "Толл шип рейс" вп'яте.

Теми

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…