Спецпроект

У Краматорську відкрився "Музей обіцянок Януковича"

На Донеччині, в місті Краматорськ, відкрилася пересувна виставка під назвою "Музей обіцянок Януковича".

Про це пише vp.donetsk.ua.

"Музей ..." в критичному ракурсі відображає обіцянки, які давав кандидат у президенти Віктор Янукович, і дійсність.

Городяни активно реагують на виставку, спілкуються з організаторами.

До речі, бажаючі можуть залишити і особисті побажання президенту, для цього є спеціальна площина. А ось знаменитого золотого унітазу в колекції, на жаль, немає. Під час одного з транспортувань він не витримав донбаських доріг і розбився.

"Музей обіцянок Януковича" вже бачили жителі Донецька, Макіївки та Авдіївки. У Краматорську виставка працюватиме 5 і 6 вересня. Потім, на вихідні дні, "Музей ..." переміститься в Слов'янськ та - далі по містах півночі області.

Дивіться також: "Добкін відкрив музей Партії регіонів у Харкові. ФОТО"

Година папуги. Поїзд не в той бік

У свідомості генерала Лянґнер не було місця для думки, що один офіцер може зганьбитися обманом іншого. Лянґнер летів назад заспокоєний. Під крилом того літака, далеко внизу паровози тягли вагони. У вагонах сиділи польські військові. Їх везли не у той бік, про який домовлявся Лянґнер із Тимошенком і Шапошніковим.

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.