Спецпроект

У Краматорську відкрився "Музей обіцянок Януковича"

На Донеччині, в місті Краматорськ, відкрилася пересувна виставка під назвою "Музей обіцянок Януковича".

Про це пише vp.donetsk.ua.

"Музей ..." в критичному ракурсі відображає обіцянки, які давав кандидат у президенти Віктор Янукович, і дійсність.

Городяни активно реагують на виставку, спілкуються з організаторами.

До речі, бажаючі можуть залишити і особисті побажання президенту, для цього є спеціальна площина. А ось знаменитого золотого унітазу в колекції, на жаль, немає. Під час одного з транспортувань він не витримав донбаських доріг і розбився.

"Музей обіцянок Януковича" вже бачили жителі Донецька, Макіївки та Авдіївки. У Краматорську виставка працюватиме 5 і 6 вересня. Потім, на вихідні дні, "Музей ..." переміститься в Слов'янськ та - далі по містах півночі області.

Дивіться також: "Добкін відкрив музей Партії регіонів у Харкові. ФОТО"

Година папуги. Ґудзики з Харкова

Станіслав Мікке вчепився у київського прокурора Андрія Амонса: "Хто це зробив?!" Більшість могил мала дивну рису — сліди від величезних бурів: земля була перемішана із перемеленими людськими кістками, зітлілим одягом та металевими ґудзиками. Подекуди траплялися великі грудки якогось білого хімікату.

Танковий етюд в рожевих тонах

Події останніх місяців призвели до того, що поєднання слів "Прага" та "пам'ятник" у новинній стрічці наразі більше апелює не стільки до споруд часів Карла IV чи величних барокових пам'яток, скільки до монументів, присвячених подіям останньої світової війни

Операція Anthropoid

На світанку 18 червня 1942 року в центрі Праги почався незвичний рух. Неподалік Карлової площі, навколо церкви святого Карла Боромейського по вулиці Рессловій збиралися загони CC та гестапо. Понад сім сотень німців під командуванням 17 офіцерів взяли церкву в подвійне кільце. Під першими сонячними променями о пів на п’яту ранку мав розпочатися бій з наперед відомим переможцем

Роман Кирчів: «Як намагалися мене заарканити»

Склалося так, що з юних років я опинився у полі зору чи не найзловіснішого витвору більшовицької тоталітарної системи, її органів безпеки. Вони намагалися зробити мене своїм прислужником і за непокору переслідували та всіляко шкодили і пакостили мені.