Спецпроект

Регіоналу з Прикарпаття віддали гроші, зібрані на Музей Шевченка

24 тисячі "музейних" коштів член «Партії Регіонів» Ярослав Геник витратить на відновлення власного будинку.

Про це пише ua.comments.ua.

У селі Нижній Березів Косівського району згорів будинок Ярослава Геника, голови первинного осередку Партії регіонів. Чоловік підозрює, що його будинок підпалили за участь в Антимайдані, адже до цього випадку йому погрожували по телефону, а раніше вибили в машині вікна. "Минулої неділі мені погрожували по телефону, а потім всі стовпи в селі обвішали, як я виступав на Майдані на підтримку Партії регіонів. Мені помстилися за те, що я поїхав до Києва і там виступав на трибуні", - розповідає Геник.

У підпалі регіонал звинувачує сільського голову Михайла Іванкова, з яким давно конфліктує на політичному ґрунті. Незважаючи на те, що трапилося, Геник й далі обіцяє відстоювати свою позицію та їздити на провладні мітинги. Сільський голова спростовує обвинувачення. Наразі триває слідство.

Голова Івано-Франківської ОДА Василь Чуднов повідомив, що члени Партії регіонів передали Генику 24 тисячі гривень допомоги, які раніше були зібрані партійцями зі всього Прикарпаття на музей Тараса Шевченка.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

Петлюрівська Покрова. УНР на краю безодні

У жовтні 1919 року керманичі УНР уперше за весь час революції організували привселюдну урочисту присягу на вірність українській республіці. Ця подія залишила слід у пам`яті багатьох учасників визвольних змагань, хоча й не змінила перебіг війни за українську державність.

Генерал Петро Григоренко. Таврія, Москва, "психушка", Нью-Йорк

Радянський офіцер, комуніст, антисталінст, жертва каральної психіатрії, захисник і друг кримськотатарського народу, член Московської Гельсінкської Групи і Закордонного Представництва УГГ, а також син, чоловік і батько – це лише частина ролей, які довелося прожити уродженцю Запоріжжя.