На Полтавщині пошкодили три пам'ятники Леніну. ФОТО

У Полтавській області за вихідні постраждали три пам'ятники Володимиру Леніну.

Про це повідомляє УП.

За даними Полтавського обласного УМВС, у неділю в місті Лохвиця по вулиці Перемоги, на постаменті трьохметрового пам’ятника Леніну невідомі написали фарбою "Кат".

 Фото з poltava.pl.ua, Антон Лен 


У місті Пирятин пам'ятнику Леніну відбили ніс. Про це повідомляє Facebook-група "Вечірній Пирятин".У цей же день постраждало погруддя у селі Сенчі Лохвицького району - невідомі повалили його верхню частину погруддя та голову. Пам’ятник висотою 2,5 м, встановлений на постаменті висотою 2,5 м і складається з чотирьох пустотілих залізобетонних частин.

"У вождя світового пролетаріату відбито носа, а поряд лежить записка із таким змістом: "З любов’ю до пирятинців! Святий Валентин". Власник магазину "Фортуна", який працює поблизу залізничної станції, повідомив, що відбитого носа у Леніна побачив ще в суботу, 15.02.2014 р. близько 08:00", - йдеться в пості групи.

Фото Альона Бачуріна
Фото Альона Бачуріна 
 Фото Альона Бачуріна 

Як відомо, після подій 8 грудня у Києві в Україні пошкодили або спробували пошкодити не менше 19 пам’ятників Володимиру Леніну.

Убити одного, щоб врятувати мільйони. Атентат Миколи Лемика

21 жовтня виповнюється 85 років з дня, коли український юнак Микола Лемик зробив постріл в обороні мільйонів. У 1933 році, коли на Великій Україні лютував Голодомор організований радянською владою, він здійснив атентат на начальника канцелярії радянського консульства у Львові Олексія Майлова.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

"Невидима рука" олігархії. Кому англійці мають бути вдячні за "Велику хартію вольностей"

Ніхто не може бути покараний інакше, аніж за рішенням суду. Податки мають стягуватися лише за згодою тих, хто їх сплачує. Депутат повинен бути захищений від переслідувань з політичних міркувань. Все це ще в 1215 році було зафіксовано у "Великій хартії вольностей".