Архітектор придумав дитячий конструктор замків України. ФОТО

Архітектор зі Славути (Хмельницька область) В'ячеслав Соколовський планує запустити серію дитячих конструкторів, які дозволять збирати моделі основних замків України.

Про це він написав у Facebook-групі Архітектура України.

"Декілька років виношував ідею всіляких дерев'яних архітектурних "конструкторів" для дітей", - зазначив Соколовський, вивісивши фотографії "пробного набору "Луцький замок".

За словами архітектора, конструкторський набір вміщається у дерев'яній скринці розміром 45*30*15 сантиметрів.

 

"Окремо будуть скомплектовані набори В'їзної вежі (Луцьк), башти Острога, набір Хотинського замку, - розповів він. - Ідея така: маючи, наприклад, комплекти "Луцьк" і "Хотин", можна буде побудувати і "Меджибіж", і "Камянець-Подільський".

 

До набору буде додана інструкція і словничок архітектурних термінів, "все лиш на папері, жодних дисків, флешок".

 

Планується комерційне використання ідеї, наразі ініціатори налагоджують виробництво.

 

Соколовський додав, що в майбутньому планується запуск ще складніших комплектів - з круглими в плані вежами і конусним дахом. В результаті дитина отримає матеріали для збирання фактично всіх відомих замків України.

ТАКОЖ:

Замки та фортеці України з висоти. ФОТО

Інші матеріали за темою "Архітектура"

Інші матеріали за темою "Замки"

Інші матеріали за темою "Діти"

Ігор Калинець: «Для мене поезія мала бути загадкою, яку слід відгадати, розшифрувати"

Іноді мене запитують, чи я шкодую, що моє життя так склалося. Мені здається, що ні. Не мало б воно тоді смислу, якби я не перейшов через те все, якби не було тих 60-х, ув’язнення у 70-ті, того піднесення національного — всі ті події допомогли мені відчути, що я щось значу, що я щось зробив, що я комусь потрібен власне таким, яким я є в даний момент. Мені здається, що то і є сенс мого життя.

Петро Франко. Таємниці життя і смерті

28 червня 1890 року народився наймолодший із трьох синів Івана Франка – Петро. В історію визвольної боротьби він увійшов як один із засновників української скаутської організації "Пласт", хоробрий старшина Легіону Українських січових стрільців, командант летунського відділу Української Галицької армії. Для сталінського ж режиму він став небезпечним ворогом народу, якого ліквідували, ймовірно, у перші дні німецько-радянської війни.

Напади Бурундая та їхні наслідки. Уривок із книги "Король Руси Данило Романович" Даріуша Домбровського

Данило Романович, перший король Руси, – одна з головних постатей історії України. Подолавши численних внутрішніх та зовнішніх ворогів, Данило утвердився як один із найвпливовіших володарів Центрально-Східної Європи. Книжка Даріуша Домбровського – найповніша сьогодні біографія Данила Романовича. Ґрунтуючись на багатьох джерелах, автор не лише докладно реконструює життєвий шлях цього видатного державця, а й переконливо вписує його постать у європейський політичний ландшафт.

Суд над дітьми. Ольга Попадин – про молодь ОУН, два арешти і розстріл друзів

17-річна гімназистка зі Львова Ольга Попадин була однією з підсудних на "Процесі 59-ти". Енкаведисти не робили жодних пільг неповнолітнім — лупцювали, знущалися. Про це пані Ольга розповідала в інтерв'ю "Локальній історії". З її спогадів, показова розправа обернулася на протест — молоді арештанти під час суду заманіфестували несприйняття окупаційної влади, а оголошення вироку зустріли виконанням українського гімну.