АНОНС: майстер-клас директора музею авіації у Перл-Харборі

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету в рамках зустрічей у Лабораторії ідей запрошує на відкритий майстер-клас iз Шоною Тонкін - освітнім директором Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор (США, штат Гаваї), у минулому – виконавчим директором міжнародних програм та ініціатив у Regent University.

Про це повідомляє сайт Львівської бізнес-школи УКУ.

Тема зустрічі – "Learning on failures: what is a right way learning from failures, effective reflections, managerial learning techniques" (Вчимося на помилках: як правильно вчитися на помилках, ефективна критика та управлінські навчальні методики).

Шона Тонкін (Гаваї) – освітній директор Тихоокеанського музею авіації у Перл-Харбор, у минулому – виконавчий директор міжнародних програм та ініціатив у Regent University. Шона викладає у Львівській бізнес-школі УКУ за програмою академічного обміну ім. Фулбрайт.

Шона працювала викладачем і адміністратором у Regent University з 1994 року. Вона допомогла тут створити центр для викладання і навчання, з 1998 до 2004 займала посаду виконавчого директора.

У цій ролі, вона вперше застосувала спільний підхід до розробки навчальних програм, які були прийняті у всьому університеті, для вироблення інноваційних освітніх програм на території кампусу і онлайн-налаштування.

Д-р Тонкін створила ряд програм розвитку факультету і дорадницькі програми з питань викладання і навчання у світовій економіці.

Дослідження д-р Тонкін стосуються теми лідерства, викладання, навчання, міжнародної освіти. Вона викладає курси з лідерства, розробки навчальних програм і викладання, навчання та поліпшення як традиційних, так і онлайн-курсів.

Шона Тонкін регулярно висвітлює  ці питання для національної та міжнародної аудиторії. Доктор Тонкін здобула Ed.S. і Ph.D. у сфері освітнє лідерство у Коледжі Вільяма і Мері.

 

"Помилки - це те, чого всі хочуть уникнути і ніхто не хоче визнавати. Однак між помилками та успіхом існує сильний взаємозв'язок. Вивчивши його і визначивши ключові стратегії подолання помилок і навчання на них, ми виробляємо звички та основу успіху. Приєднуйтеся до нашого осмислення та обговорення того, як використати помилки для професійного і особистого зростання", - зазначає Шауна Тонкін.

28 жовтня (середа), 18:00-19:30

Місце: Лабораторія ідей LvBS, ауд. 311 (м. Львів вул. Козельницька 2а).

Зустріч відбуватиметься англійською мовою, без перекладу.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватись на зустріч заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Контактна особа: Вероніка Саврук, media@lvbs.com.ua, +38 67 67 56 608

І. Б.

Інші матеріали за темою "Музеї"

Пам’яті Ольги Стокотельної: "Нехай назавжди твоє добре ім’я буде між людьми"

В історії українського Руху опору 70-80 років ХХ століття особливе місце належить Ользі та Павлові Стокотельним – особам, які були відданими ідеалам вільної та незалежної України й поєднали своє життя з відомими дисидентами, правозахисниками Надією Світличною та Миколою Горбалем. У квітні цього року Ользі та Павлові мало б виповнитися 162… Саме так двійнята Стокотельні рахували свої роки. Та не судилась. 20 грудня 2023 року Ольга покинула цей світ. Цьогоріч Павло вперше за 81 рік буде свій день народження зустрічати сам.

Як співробітники КГБ намагалися зробити з Івана Багряного «червоного»

У 1950–1960-х роках органи МГБ/КГБ СССР намагалися схилити до співпраці, відмови від антирадянської діяльності й повернення до Радянського Союзу діячів культури, науки і літератури, які опинилися в еміграції. А в разі невдачі розробляли заходи з їх компрометації і навіть ліквідації. Одним із об'єктів такої оперативної розробки був відомий політичний діяч і письменник Іван Багряний.

"Звичайний фашизм": розбір тез про "священную войну" Росії проти України та Заходу

Один із важливих етапів у формуванні російської квазірелігійної доктрини "русского мира", яка за задумом має стати офіційною державною та релігійною ідеологією путінської Росії, відбувся 27 березня 2024 року. У цей день сталася знакова подія – у Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя у Москві під головуванням Московського патріарха Кирила було офіційно затверджено "Наказ XXV Всесвітнього російського народного собору", який отримав назву "Настоящее и будущее Русского мира".

Німецька весна на Слобожанщині: війська кайзера та українські гайдамаки в спогадах місцевих

Весна 1918 року. Імперська армія Німеччини та Збройні сили Австро-Угорщини разом з Армією УНР звільняють Українську Народну Республіку від більшовиків. Українсько-німецький наступ пролягав через Слобожанщину і зупинився в районі села Лиски. Публікуємо спогади місцевих мешканців, які були свідками визволення Харківщини.