У Москві перенесли встановлення пам'ятника київському князю

Встановлення пам'ятника київському князю Володимиру в Москві перенесли на 2016 рік.

Про це повідомили в мерії Москви, передає УП із посиланням на ТАСС.

Натомість у вівторок в центрі Москви за участю патріарха РПЦ Кірілла закладуть перший камінь для встановлення пам'ятника князю Володимиру.

У заході візьме участь також мер Москви Сєрґєй Собянін, повідомила прес-служба мерії.

Установку пам'ятника, заплановану раніше на 4 листопада, перенесли на 2016 рік.

Рішення про встановлення пам'ятника князю Володимиру на Боровицької площі Москви має бути узгоджено з Мінкультури РФ і Центром Світової спадщини ЮНЕСКО, оскільки площа входить до складу Кремля і охороняється цією організацією.

Нагадаємо, днями російські окупанти знищували герби України (знаки київського князя Володимира Великого) на будівлі в центрі Донецька.

Година папуги. Поїзд не в той бік

У свідомості генерала Лянґнер не було місця для думки, що один офіцер може зганьбитися обманом іншого. Лянґнер летів назад заспокоєний. Під крилом того літака, далеко внизу паровози тягли вагони. У вагонах сиділи польські військові. Їх везли не у той бік, про який домовлявся Лянґнер із Тимошенком і Шапошніковим.

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.