В Росії відкрили "Сталінський центр"

Російські комуністи з міста Пенза відкрили "науково-історичний і культурний "Сталінський центр".

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на першого секретаря обкому КПРФ Ґєорґія Камнєва.

За його словами, "мета створення центру - популяризація та актуалізація тих практик, які застосовувалися в сталінські часи і які актуальні і зараз".

Камнєв також повідомив, що до відкриття "Сталінського центру" була підготовлена ​​фотовиставка, а також встановлені два агітаційних куба, присвячених діяльності Сталіна.

 

Щодо "культурного напрямку", то йдеться про "вивчення та пропаганду культурної спадщини 1924-1953 років, пропаганду морально-етичних норм радянського суспільства і протидія розкладницькому впливу постмодернізму в культурі та мистецтві".

"Тільки радянський спосіб є альтернативою сучасній культурі споживання", - зазначив Камнєв.

Інші матеріали за темами СТАЛІН та ІДІОТИ

Година папуги. Сумне Різдво

Комусь із бранців Козельська безіменний дух здавався недостатньо авторитетним. То врешті-решт табором пішла нова мода: викликати дух маршала Юзефа Пілсудського. Добєслава Якубовіча дух «Діда» засмутив: «Адже на питання, у кого ти мешкаєш, дух Пілсудського надав прізвище: Кєрсновські чи Кєрнойські. Мене це непокоїть, багато думав про це різне недобре».

Ян Палах: Смолоскип №1

Лібуше Палахова, продавчиня магазину в невеличкому містечку Вшетати, після робочого дня прийшла додому й увімкнула радіоприймач. Був звичайний будній день, 16 січня 1969 року. По радіо передали дивну звістку: у Празі «студент філософського факультету Я. П. вчинив самоспалення». «Який жах…» подумала пані Лібуше але не надала цьому повідомленню надмірної уваги. Ранковим потягом вона мала їхати до Праги на зустріч з сином – Яном Палахом, щоб піти по магазинах і вибрати йому капелюха.

Останній Шухевич

12 січня відзначають День українського політв’язня – як згадку про масштабні арешти українських дисидентів 1972 року. З цієї нагоди ІП публікує інтерв’ю з Юрієм Шухевичем – одним із «могіканів», що відбув в радянських ув’язненнях 36 років.

Антиалкогольна діяльність ОУН та УПА

"Українська молоде! Ворог штовхає нас до п'янства, бо хоче зробити з нас безвольних слухняних рабів. Україна вимагає від нас перестати пити горілку, бо хоче, щоб ми були здорові і служили свойому народу. Зробімо так, як вимагає від нас Україна. Зірвемо з пиятиками!"