В Москві кинули фарбою в мавзолей Леніна

Московські поліцаї затримали на Червоній площі 78-річний мігранта з Білорусі, який кинув пляшку із фарбою в мавзолей Леніна.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Чоловік дістав з пакета скляну півлітрову пляшку і кинув її в усипальницю радянського вождя, заливши зеленою фарбою вхід у будівлю.

Чоловіка доставили у відділення поліції - ним виявився 78-річний уродженець Білорусі, який проживає в Москві. Свій вчинок він пояснювати відмовився, вимагаючи викликати журналістів і представників адміністрації президента РФ.

Після цього лікарі швидкої допомоги госпіталізували чоловіка в одну з психіатричних лікарень, повідомляє агенція.

Затриманий багато років безуспішно судиться з компанією, яка забезпечує комунальні послуги. Чоловік вимагає від влади компенсувати витрати за установку лічильників на воду, а також протестує проти високої вартості житлово-комунальних послуг.

Інше за темами ЛЕНІН та ВАНДАЛІЗМ

ГУЛАГівська «одіссея» Патріарха Володимира

18 липня 1995 року спецпризначенці підрозділу «Беркут» битимуть кийками священників та мирян під стінами Софії Київської. Такою буде реакції української влади на бажання поховати у стінах храму українського православного Патріарха Володимира – Василя Романюка. В’ячеслав Чорновіл тоді викрикуватиме, що це “кінець незалежної України…”. «Беркут» і далі робитиме свою справу. Патріарха так і не поховають у храмі, а лише перед його стінами. Ці події ввійдуть в історію, як «чорний вівторок». Та передуватиме їм не менш напружене та сповнене боротьби життя. Історія «одіссеї» Патріарха Володимира концтаборами та тюрмами ГУЛАГу.

Спільний біль. Спільна історія. Дискусія до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Щороку 18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу – згадуються події 1944 року, коли радянський тоталітарний режим насильницьки виселив людей із їхніх рідних земель. Цей день офіційно започаткований тільки 2015 року, а історія та традиції кримських татар досі залишаються загадкою для багатьох українців.

Переможний бій Чорних Запорожців під командою латвійця Карліса Броже

"Гаряче було москалям не так від травневого сонця, як від вогню Чорних пластунів та від влучної стрілянини гарматчиків". 30 травня 1920 року відбувся переможний бій "Чорних запорожців" над більшовиками біля села Вербка поблизу Вінниці

Година папуги. Ґудзики з Харкова

Станіслав Мікке вчепився у київського прокурора Андрія Амонса: "Хто це зробив?!" Більшість могил мала дивну рису — сліди від величезних бурів: земля була перемішана із перемеленими людськими кістками, зітлілим одягом та металевими ґудзиками. Подекуди траплялися великі грудки якогось білого хімікату.