Радянську зірку на міськраді Миколаєва замінили на тризуб. ФОТО, ВІДЕО

Вранці 12 листопада демонтували радянську зірку на будівлі міськради м. Миколаєва. Замість неї робітники встановили державний герб України.

Про це повідомляє місцевий сайт "НикВести". Демонтажні роботи відбулися з відома мера міста Миколаєва Олександра Сенкевича.

 

Між іншим, одним із робітників-висотників, які встановлювали тризуб, є син того, хто свого часу встановлював зірку на дах міськради.

 

Нагадаємо, що п’ятикутна зірка у комуністів символізує "єдність пролетаріату п’яти континетів Землі".

Крізь бурю та сніг. Перший Зимовий похід Армії УНР

У перших числах грудня 1919 року Армія УНР налічувала близько 10 тисяч осіб. З них боєздатними були біля 2 тисяч. Керівництво проводило нараду за нарадою у пошуках виходу з ситуації. Вирішили йти у запілля окупантів. Так почався Перший Зимовий похід.

Львів. 1918. Єврейський погром

Наприкінці листопада 1918 року світ отримав страшні відомості зі Львова: європейські та американські видання писали про жорстоку розправу над тутешніми євреями, яких впродовж двох діб, одразу після відступу з міста українського війська, безжалісно грабували, палили, мордували і вбивали.

Український підрозділ у Зимовій війні: правда чи легенда

Формування українського добровольчого підрозділу, якщо пропозицію про нього й було надано фінському командуванню, не здійснили через брак часу, підготованих кадрів та фінансів.

Антисемітизм в Україні?

Якщо поглянути на останні чотири з половиною століття присутності великої кількості євреїв в Україні, лише 16-20 років були позначені періодами насильства. І це насильство, не слід забувати, чинилося не лише проти євреїв. Іншими словами, 430 років євреї жили поруч з етнічними українцями та іншими народами України в стані співпраці й толерантності, якщо не гармонії.