Запорізького Леніна хочуть продати на брухт

На сесії Запорізької міської ради розглянуть питання про продаж демонтованого цієї весни пам’ятника Леніну.

Проект відповідного рішення подали на реєстрацію троє депутатів міжфракційного об’єднання "Взаємодопомога", повідомляє "Четвертая власть".

Під час останньої сесії депутат Віктор Притч запропонував продати бронховий памятник Леніну, який перебуває на зберіганні в комунальників, а на виручені кошти придбати пересувну лабораторію з контролю за повітрям.

Фото: Четвертая власть

Як повідомляла "ІП", пам’ятник Леніну в Запоріжжі демонтували 17 березня цього року  Він стояв біля греблі ДніпроГЕСу й був найбільшим памятником більшовицькому вождю в Україні. Демонтажні роботи тривали два дні.

Інше за темами ЗАПОРІЖЖЯ та ДЕКОМУНІЗАЦІЯ

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.