У Росії будують модель Райхстагу для відпрацювання штурмів

У м. Кубинка Московської області будують макет Райхстагу для тренувальних штурмів.

Про це повідомив міністр оборони Російської Федерації Сергій Шуйгу під час свого виступу в Держдумі РФ, повідомляє "Інтерфакс".

"У парку "Патріот" будуємо Райхстаг. Не в повному вигляді, але для того, щоб наші юнармійці могли штурмувати не абищо, а конкретне місце", — сказав Шойгу.

Він також зазначив, щов  парку "Патріот" збудована повнорозмірне партизанське село. "У ній є клас підготовки підривників, кухня, кухарі, партизанська лазня і навіть землянка замполіта", — повідомив Шойгу.

Міністр додав, що в парку завершують споруджувати лінію фронту з окопами і блідажами, щоб люди могли відчути атмосферу життя в цих умовах.

"У цьому році з’явиться можливість провести день на службі на підводному човні всією родиною та пережити все, що там відбувається, починаючи з боротьби за виживання і закнічуючи компотом і макаронами по-флотськи", — сказав Шойгу.

Рух "Юнармія" створений з ініціативи Сергія Шойгу. Його мета — об’єднати понад 5  тис. військово-патріотичних і молодіжних організацій і виховання молоді " в дусі патріотизму, ідеалів дружби та інтернаціоналізму".

Центральним майданчиком для заходів "Юнармії" став Військово-патріотичний парк культури та відпочинку Збройних сил РФ "Патріот" у Кубинці, його філії у військових округах, а також об’єкти ЦСКА та ДТСААФ Росії.

Леся Бондарук: «Справа Юрія Дмитрієва не в обвинуваченні, а в замовленні проти нього…»

«Правда – найдієвіший спосіб проти брехні та беззаконня. Безсовісність Кремля сягає свого апогею. Безсовісно і безцеремонно вони проводять попередню імперську політику, намагаються з «гебешною удалью» викручувати руки новим незалежним державам. Мені соромно… А всередині Росії вирощується новий культ – Путінсько-поліцейський. Гебісти та інші силовики обнагліли вище можливого. Знову починається гонка озброєння, починаються шпигунські процеси… У країні нагнітається істерія «екстремізму», під цю дудку відбуваються найпідліші речі…»

Мустафа Джемілєв: Коли в історії людства окупанти йшли із зайнятої території самовільно та без тиску?

Сталінська депортація у дитячому віці до Середньої Азії, 15 років у тюрмах та колоніях, 303 дні голодування та внесок у повалення радянського союзу, повернення до Криму та створення системи органів національного самоуправління, окупація півострова Росією та заборона в’їзду на Батьківщину, врешті-решт статус живої легенди. Це невичерпний перелік біографічних віражів лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Перші залізниці і перші залізничні катастрофи в Україні

Перші залізниці на сучасній території України з’явилися протягом 1860-х років – це була залізниця із Відня через Краків до Львова і Чернівців. На Наддніпрянщині перші колії поєднали Курськ із Харковом, Києвом і Одесою. В кінці 1860-х років сталися і перші залізничні катастрофи, про які я Вам і розповім.

12 цитат від Володимира Винниченка

Є певна плутанина з датою народження Володимира Винниченка. Є дата, записана його дружиною. День, який назвав він сам. І дані з метричного запису. Різниця – у межах трьох днів: 14, 15 та 16 липня 1880 року. І це без врахування переводу зі старого на новий стиль календаря.