На Київщині хочуть продати пам'ятник Леніну, а гроші віддати на церкву

У с. Коржі на Київщині хочуть продати демонтований пам'ятник Володимиру Леніну.

Пам’ятник Леніну, який у селі Коржі Баришівського району Київської обл. демонтували 2016 року, місцева влада хочуе продати на аукціоні. Про це повідомляє в сюжеті українська служба "Бі-Бі-Сі".

Парафіяни місцевої церкви вважають, що виручені гроші мають піти на ремонт храму.  Церква потребує добудови куполів і даху.

Однак  багато жителів села мають думку, що гроші краще витратити на вирішення соціальних проблем^ ремонт доріг, каналізації тощо.

Нагадаємо, вперше демонтований пам'ятник Іллічу продали на аукціоні в м. Чоп Закарпатської обл. 17 березня 2017 року.

Станом на січень 2017 року в Україні демонтовали 1320 пам'ятників Леніну. Нещодавно в м. Чопі на Закарпатті повалений пам'ятник Леніну продали на аукціоні за 254 тис грн.

Згідно з останніми соцілогічними дослідженнями, більшість росіян згодні поховати тіло Леніна, яке зберігаєтсья в Мавзолеї у Москві.

Оксамитова (Р)еволюція у Чехословаччині

17 листопада 1989 року силовики брутально били студентів: кількість поранених людей сягала декількох сотень. Ще того ж вечора Прагою розійшлася новина, що поліціанти забили до смерті одного студента, ця ж інформація миттєво поширилась і в західних ЗМІ.

Година папуги. Поїзд не в той бік

У свідомості генерала Лянґнер не було місця для думки, що один офіцер може зганьбитися обманом іншого. Лянґнер летів назад заспокоєний. Під крилом того літака, далеко внизу паровози тягли вагони. У вагонах сиділи польські військові. Їх везли не у той бік, про який домовлявся Лянґнер із Тимошенком і Шапошніковим.

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?