У Ніжині зник бронзовий пам'ятник актору Бернесу. ФОТО

Бронзовий пам'ятник актора Марка Бернеса зник цієї ночі з ніжинського Графського парку

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Поруч із порожнім постаментом оперативники знайшли відбитки протектора шин. Імовірно, скульптуру вивезли на мікроавтобусі.

Було... Фото: Андрій Лозовий

Пам'ятник важить більше півтонни. Правоохоронці навідуються в пункти прийому брухту і попереджають власників, щоб ті повідомили, якщо бронзова скульптура хоч у якомусь вигляді потрапить у поле зору.

...стало. Фото: Андрій Лозовий

Пам'ятник Бернесу в зріст людини з гітарою в руках повторював епізод із кінофільму "Два бійці". Установили його 6 років тому з нагоди сторіччя народження актора. Він був родом із Ніжина. Відомий артист за ролями та піснями про Другу світову. 

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..