У селі Волоському замість Котовського поставили пам'ятник волоському горіху. ФОТО

У суботу, 21 жовтня, в селі Волоське, що на Дніпропетровщині, відкрили пам'ятник волоському горіхові.

Триметровий монумент розташовується на місці, де раніше стояв пам'ятник більшовицькому воєначальнику, командиру кавалерійської бригади, дивізії та корпусу Червоної армії Григорію Котовському (1881 - 1925).

Світлиною нової пам'ятки ділилися користувачі "Фейсбуку". Місцеві мешканці одразу помітили, що пам'ятник більше нагадує мозок людини в розрізі.

 Фото: FB Андрій Богатирьов

"Можна продати новостворений пам'ятник музею палеонтології чи провести перемовини з ректоратом якось медичного вишу для передачу монумента у якості експонату на кафедру анатомії людської голови. А ще точно зрозуміло одне: гарна ініціатива людей яким не байдужий сьогоднішній день славного історичного села Волоське загрузла в непрофесіоналізмі та несмаку", – написав у "Фейсбуці" Фідель Сухоніс.

Фото: FB Фідель Сухоніс 

Неподалік від пам'ятника посадили молоді волоські горіхи.

 Фото: FB Андрій Богатирьов

Нагадаємо, у в'язниці м. Бердянська Запорізької області погруддя Феліксу Дзержинському переробили на козацького полковника Максима Кривоноса.

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.