Росіян вигнали з Олімпіади в Пхенчхані за портрет Леніна

Із лижних змагань Олімпіади в Пхенчхані вигнали російських уболівальників із портретом Володимира Леніна.

Зображення вождя бльшовиків було намальоване на прапорі, яким розмахували росіяни, повідомляє InfoResist із посиланням на російські ЗМІ.

Фото: Газета.Ru 

"Ось так росіян зажимають. Не дають нормально повболівати. Ці прапори не заборонені, ми читали правила і запитували в російських волонтерів", — розповів один із уболівальників.

Фото: Газета.Ru 

"Вони кажуть, раз такої країни нема, то й прапора бути не повинно,обурювався вболівальник Олексій. — Але якщо російський триколор під забороноб, треба ж чимось підтримувати своїх!"

Співробітники стадіону намагалися відняти прапор з Леніним, але росіяни не віддали. Зрештою, їх просто вигнали із змагань.

 Фото: Газета.Ru

Як пояснили працівники стадіону, комуністична символіка тут заборонена через напружені відносини з КНДР.

Нагадаємо, російський прапор на зимовій Олімпіаді в Пхенчхані (Південна Корея) під забороною через дискваліфікацію російської збірної. Причиною недопущення спортсменів став допінговий скандал на Олімпіаді 2014 року в Сочі.

Крізь бурю та сніг. Перший Зимовий похід Армії УНР

У перших числах грудня 1919 року Армія УНР налічувала близько 10 тисяч осіб. З них боєздатними були біля 2 тисяч. Керівництво проводило нараду за нарадою у пошуках виходу з ситуації. Вирішили йти у запілля окупантів. Так почався Перший Зимовий похід.

Львів. 1918. Єврейський погром

Наприкінці листопада 1918 року світ отримав страшні відомості зі Львова: європейські та американські видання писали про жорстоку розправу над тутешніми євреями, яких впродовж двох діб, одразу після відступу з міста українського війська, безжалісно грабували, палили, мордували і вбивали.

Український підрозділ у Зимовій війні: правда чи легенда

Формування українського добровольчого підрозділу, якщо пропозицію про нього й було надано фінському командуванню, не здійснили через брак часу, підготованих кадрів та фінансів.

Антисемітизм в Україні?

Якщо поглянути на останні чотири з половиною століття присутності великої кількості євреїв в Україні, лише 16-20 років були позначені періодами насильства. І це насильство, не слід забувати, чинилося не лише проти євреїв. Іншими словами, 430 років євреї жили поруч з етнічними українцями та іншими народами України в стані співпраці й толерантності, якщо не гармонії.